Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Психологічна допомога і підтримка дітям онкологічного відділення» Брав участь

Доданий
21.10.2016
Номер
69
Охорона здоров'я

На сьогоднішній день в дитячих онкологічних відділеннях не передбачена посада психолога, хоча присутня гостра потреба в психологічній допомозі онкохворим дітям і їх батькам. Діти з онкологічним діагнозом і їх батьки перебувають в стані психологічної кризи / травми.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
151 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тарас
Тарас Карамушка
Локалізація
Святошинський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Святошино

Проблема

В дитячих онкологічних відділеннях не передбачена посада психолога, хоча присутня гостра потреба в психологічній. Діти з онкологічним діагнозом і їх батьки перебувають в стані психологічної кризи / травми. Знаходження дитини в лікарні протягом тривалого часу, тяжкість лікування, спостереження за рецидивами і смертю інших дітей ускладнює емоційний стан дітей і батьків. Ці психологічні чинники несприятливо впливають на фізичний стан дітей, процес лікування і одужання.

Мета проекту

Надання професійної допомоги і супровід дітей та їх батьків, що знаходяться на лікуванні в дитячому онко відділенні.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Формування та навчання мобільних бригад, які протягом тривалого часу будуть надавати якісну та професійну психологічну допомогу і супровід онко хворим дітям та їх батькам.

Для кого цей проект

Дитя, які проходять курс лікування в онко відділенні та їх батьки

План заходів з реалізації проекту

Формується 3 групи по 8 психологів (1 група-4 місяці). Навчання волонтерів. Практична робота в відділенні: налагодження контакту з пацієнтами, постійна оцінка їх актуального стану, організація відповідної психологічної допомоги та підтримки. (Бригадний підхід по 4 психолога). Супервізія протягом усього проекту. Отримання зворотнього зв'язку від пацієнтів і персоналу лікарні, підведення підсумків, складання рекомендацій для наступних «сезонів» проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

Протягом року, буде надана професійна психологічна допомога онко хворим дітям та їх батькам в кількості 250 осіб (форми роботи – індивідуальні та групові).
В рамках проекту буде надано професійної психологічної допомоги у обсязі – 4160 годин (форми роботи – індивідуальні та групові).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутні

Приклади (кейси) схожих рішень

Протягом 2010-2012 років даний проекту був реалізований у відділенні онко-гематології Одеської обласної дитячої лікарні.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".