Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт будівлі насосної станції і використання, як центру соціальної взаємодії «ДАМБА». Брав участь

Доданий
21.10.2016
Номер
75
Культура, туризм

На мікрорайоні Корчувате розташована насосна станція «Жуків острів», яка є складовою частиною комплексу захисних споруд Жукова острова. Даний об’єкт вже тривалий час за призначенням практично не використовується. Пропонується використання території близько 500 кв. м більш ефективно шляхом створення на цій території центру соціальної взаємодії «ДАМБА».

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 980 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Роман
Роман КУЧЕР
Локалізація
Голосіївський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Мікрорайон Корчувате.

Проблема

На насосній станції «Жуків острів» в приміщенні розташовано ТП 2796, на яку заведено 5 кабелів напругою 10 кВ. Дах приміщення сильно протікає. Це може призвести до суттєвих аварійних ситуацій. Повне відновлення обладнання насосної станції «Жуків острів» потребує значних капітальних вкладень, що не має сенсу, оскільки зараз для покращення екологічного стану річки Коник запропоновано частину дамби перебудувати під міст для поліпшення водообміну.

Мета проекту

Поєднувати всіх бажаючих в групи за інтересами (створення гуртків), розвивати себе як особистість, втілювати всі набуті знання на практиці (різноманітні майстер-класи), проведення цікавих розваг, що не включають шкідливих та антисоціальних навичок, інтелектуальні та ігрові розваги для молоді.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Виконати ремонтні роботи будівлі і території насосної станції, де цікаво та корисно можливо провести час та навчання в цілому, створити окремі програми для навчання дітей та дорослих, розробити марку соціального проекту для впізнаваності, знайти та запросити до співпраці вчителів, виробників, архітекторів, діячів реклами, політологів з сучасним мисленням, створити на території місце – конференц-зал для спілкування та обговорення, створити окремі малі класи для тренінгів, навчання та роботою з сучасними технологіями, створити місця для проведення настільних ігор, інтелектуальних розваг та фестивалів з виставками, створити цех для виробничих розробок з деревини, металу, пластику, гіпсу, тощо, створити цех для створення електричних, магнітних, комп’ютерних виробів та розробок, зробити анонс та тиждень відкритих дверей.

Для кого цей проект

У разі створення на насосній станції «Жуків острів» центру соціальної взаємодії «ДАМБА» в Голосіївському районі м. Києва одночасно зможуть займатися понад 100 осіб різними видами проведення дозвілля з числа мешканців мікрорайону Корчувате, Голосіївського району та міста Києва різних вікових груп у різні проміжки часу.

План заходів з реалізації проекту

Заміна покрівельної конструкції та покриття, очистка фасаду вікон та дверей, очистка та прибирання території, заміна та фарбування огородження, фарбування фасаду, дизайн фасаду інформаційно-мотиваційними елементами, ремонтування та оздоблення існуючих павільйонів та переоснащення їх під виробничі цеха (столярні, лабораторні, технологічні) для навчання молоді та всіх бажаючих, встановлення павільйонів та зон відпочинку на території для проведення уроків, консультацій перемовин та розваг, очистка внутрішнього простору, зварювальні роботи для безпечного використання (люки, решітки, підлога, двері і т.д)., оздоблення , фарбування та лакування поверхонь приміщення, збирання та встановлення меблів з дерева та металлу, оснащення території необхідними технологіями та конструкціями згідно завдання, встановлення оргтехніки.

Ключові показники оцінки результату проекту

Втілення нових культурно-просвітницьких програм , в тому числі і екологічного та туристичного характеру серед різних верств населення, покращення культурного рівня проведення дозвілля громадян з числа мешканців мікрорайону Корчувате, Голосіївського району та міста Києва різних вікових груп у різні проміжки часу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризиків немає. Насосна станція «Жуків острів» перебуває в комунальній власності.Балансоутримувач КП «ПЛЕСО» .

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожих немає

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".