Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Єдиний інформаційний стенд у школах Києва Негативний висновок

Доданий
21.10.2016
Номер
77
Освіта

Для налагодження процесу партнерства між батьківською громадою та адміністрацією у навчальних закладах міста Києва пропонуємо розробити єдиний інфомаційний стенд з інформацією про навчальний заклад (статут, тип, бюджетний запит/кошторис/умови вступу/про орендарів/ додаткові платні послуги та довідник "свідоме батьківство" ).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
900 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Парфьонова
Локалізація
Солом'янський

Опис

Проблема

Не всі навчальні заклади мають свої сайти, ті ж, які мають - не свочасно, не в повному обсязи збезпечують його ведення, у штатному розкладі немає особи, відповідальної за наповнення та ведення сайту навчального закладу. Не всі батьки міста мають доступ до інтернету з різних причин.

Мета проекту

Інформаційна освіченість батьків, зниження соціальної напруги між батьківською громадою та навчальними закладами.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Основна проблема, яка вирішується – батьківська громада у ЗНЗ отримує інформацію щодо прав, обов’язків, відповідальності, статусу НЗ, наявних орендарів у НЗ, додаткових платних послуг, інформацію про бюджетний запит, кошторис НЗ, нормативно-правовові акти щодо благодийності у конкретному НЗ, умови прийому дітей до НЗ. Довідник "свідоме батьківство".

Для кого цей проект

Перш за все, цей проект орієнтований на батьків конкретного навчального закладу з метою інформування та підвищення рівня освіченості громадян.

План заходів з реалізації проекту

1. Збір інформації щодо практичного втілення проекту.
2. Розробка інфомації для кожного конкретного навчального закладу із залученням освітніх експертів.
3. Розробка макету та дизайну оформлення.
4. Друк необхідної інформації.
5. Виготовлення стендів та забезпечення кожного НЗ стендом – доставка у НЗ.

Ключові показники оцінки результату проекту

У ході реалізації проекту стане можливим отримати конкретну інформацію про реальний стан благодійних фондів та громадських обєднань, які здійснюють допомогу навчальним закладам, соціальний показник – зменшення напруги у питаннях прозорості та своєчасно отриманої інформації, підвищення рівня інформаційної обізнаності батьків, налагодження комунікації між батьками та адміністрацією ЗНЗ.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Супротив окремих керівників навчальних закладів щодо оприлюднення інформації про благодійність, реальні потреби закладу, інформації щодо статусу НЗ.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".