Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Модернізація флюрографічного кабінету Брав участь

Доданий
10.10.2016
Номер
8
Охорона здоров'я

Відновлення робочого стану установки флюрографічної ФЦОЗ зав.№105147, 1995 р.в., шляхом капітального ремонту для розширення обсягу профілактичних технологій.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
608 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Любов
Любов Шевченко
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Харківський масив

Проблема

З вересня 2016 року флюорограф знаходиться в неробочому стані (не працює комп"ютерна частина установки, системний блок не забезпечує зберігання знімків, монітори мають видимі пошкодження кінескопів, цифровий фотоприймач Альфа-2500 не забезпечує отримання якісних знімків). Високовольтний блок живлення пошкоджений. Рентгенівська трубка вичерпала свій технічний ресурс, потребує заміни на нову. Привід підйомника та дверей потребують ремонту та налагодження. Такий технічний стан флюорографа не дозволяє проводити обстеження в достатньому об"ємі мешканців Дарницького району міста Києва з метою профілактики та раннього виявлення осіб, хворих на туберкульоз.

Мета проекту

У 2015 році при проведенні флюорографічних обстежень в Дарницькому районі було виявлено 99 осіб хворих на туберкульоз. Враховуючи низький соціальний стан населення, в 2016 році передбачається зростання цього показника. Даний проект надасть можливість збільшення кількості проведених флюорографічних обстежень з 130 до 200 осіб на добу, своєчасне та раннє виявлення хворих на легеневий туберкульоз, онкозахворювання та іншу патологію легень. Забезпечити доступне та якісне скринінгове обстеження органів грудної порожнини мешканцям Дарницького району міста Києва та працівникам окремих професій виробництв та організацій, професійна діяльність яких пов"язана з обслуговуванням населення або виконання робіт під час здійснення яких є високий ризик зараження збудником захворювання на туберкульоз інших осіб. Зменшити черги та час очікування пацієнтів для проведення флюорографічного обстеження. Долучити до профілактичних технологій осіб, які не зареєстровані та не проживають в Дарницькому районі, але працюють в організаціях і підприємствах на теренах району, діяльність яких пов"язана з обслуговуванням населення. покращити якість медичного обслуговування мешканців Дарницького району міста Києва.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Модернізація флюорографа ФЦОЗ включає:
- заміна приймальної частини - встановити новий цифровий фотоприймач ІОНА-Р-4000;
- заміна комп"ютерної частини із залученням сучасного програмного забезпечення;
- встановлення нового системного блоку;
- налаштування робочого місця оператора та лікаря, обладнання сучасними моніторами;
- виконання ремонту високовольтного генератора, пристрою живлення та керування;
- встановлення нової рентгенівської трубки;
- ремонт приводу підйомника та дверей кабіни;
- виконання всіх необхідних налаштувань та калібровки.
Відремонтований таким чином флюорограф зможе безперебійно працювати тривалий час та дозволить отримувати знімки легенів пацієнтів високої якості (розрізнювальна здатність підвищиться вдвічі - до 4,5 пар ліній/мм, що відповідає сучасним вимогам до рентгенографічного обладнання). Проведений ремонт апарату дозволить розширити обсяг та покращити якість проведення профілактичних, флюорографічних обстежень мешканцям Дарницького району.

Для кого цей проект

Проект забезпечує скрінінгове рентгенологічне обстеження органів грудної клітки для всіх мешканців Дарницького району та окремих професій виробництв та організацій району, професійна діяльність яких пов"язана з обслуговуванням населення або виконання робіт під час здійснення яких є високий ризик зараження збудником захворювання на туберкульоз інших осіб.

План заходів з реалізації проекту

Капітальний ремонт

Ключові показники оцінки результату проекту

Економічні:
Збереження трудового людського потенціалу району.
Зменшення термінів лікування, перебування на листку непрацездатності, витрат на лікування, а це значна економія бюджетних коштів на лікування, компенсацій соціальних виплат по інвалідності та коштів пацієнта.
Соціальні:
Збільшення доступності мешканцям району до профілактичних технологій.
Зменшення черги та часу очікування жителів району та осіб певних категорій професій для проведення флюорографічних обстежень.
Своєчасне та якісне надання вторинної медичної допомоги обумовить раннє виявлення захворювання на туберкульоз.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики у реалізації даного проекту, на які слід звернути увагу - відсутні.

Приклади (кейси) схожих рішень

Схожі рішення відсутні.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".