Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Центр доступного відпочинку Негативний висновок

Доданий
21.10.2016
Номер
87
Соціальний захист

Організація доступного відпочинку для людей з обмеженими можливостями, в т.ч. з порушеннями зору, слуху, опорно-рухового апарату, людей з затримкою розвитку, тих хто має ДЦП на базі Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка (м. Київ, вул. Тімірязєвська, 1).

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
999 900 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Катерина
Катерина Білоголова
Локалізація
Печерський

Опис

Проблема

Сьогодні для людей з ОМП відсутні відповідно обладнані та облаштовані місця відпочинку. Київ, будучи європейською столицею, має достатньо коштів, а керівництво міста достатньо волі для організації без бар’єрного середовища. Головною проблемою людей з ОМ є навіть не фізичні бар’єри, а ставлення суспільства, включно з чиновниками, що маючи повноваження не використовують їх для організації без бар’єрного середовища, соціалізації людей з обмеженими можливостями, в першу чергу таких дітей.

Мета проекту

Організації без бар’єрного середовища та доступного відпочинку, соціалізація людей з обмеженими можливостями, в першу чергу таких дітей.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Розробка та впровадження маршруту екскурсій/місць відпочинку для людей з порушеннями зору на базі Національного ботанічного саду ім. М.М. Гришка.

Для кого цей проект

В першу чергу для людей з обмеженими можливостями.

План заходів з реалізації проекту

1. Розробка відповідного маршруту (проектна документація).
2. Облаштування маршруту, за необхідності встановлення додаткових лав для відпочинку.
3. Закупівля та передача на баланс необхідного обладнання, інвентаря, його встановлення.

Ключові показники оцінки результату проекту

Лише в м. Київ офіційно зареєстровано 135 000 людей з обмеженими можливостями більшість з яких, зважаючи на свої вади, не мають змоги отримати доступ до організованого, повноцінного, а головне доступного дозвілля. Організовуючи на базі НБС такий Центр ми зможемо розраховувати на підвищення відвідуваності НБС, соціалізацію людей з обмеженими можливостями (не тільки киян, а й гостей столиці). В подальшому такі Центри, беручи приклад зі столиці, будуть відкриватись і в інших містах України.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відмова у співпраці з боку керівництва НБС.

Приклади (кейси) схожих рішень

На сьогодні цей проект є унікальним!

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".