Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Зона відпочинку "Озеро Верхнє Вигурівське" Реалізований

Доданий
21.10.2016
Номер
95
Екологія

Пропонується облаштувати частину берега озера Верхнє Вигурівське. Очистити територію, посадити зелені насадження, зробити пішохідну доріжку, поставити лавки.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
739 550 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Ольга
Ольга Лобасенко
Локалізація
Деснянський

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Вигурівщина-Троєщина

Проблема

Для частини житлового масиву Вигурівщина-Троєщина (між вулицями Оноре де Бальзака, Милославська, Миколи Закревського, Марини Цвєтаєвої) практично відсутнє місце для дозвілля та відпочинку. Берег озера для цього ідеально підходить, але наразі він занедбаний.

Мета проекту

Створити показову зону на березі озера. Надати можливість мешканцям масиву проводити там свій вільний час, провести роботи з благоустрою.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується комплексно підійти до наявної проблеми. Через занедбаність берегу там необхідно провести серйозні роботи по облаштуванню та висадженню зелених насаджень.
Для того, щоб зона була дійсно привабливою та комфортною пропонується викласти пішохідну доріжку, поставити лавки. Ми маємо розуміти, що існує загроза вандалізму, тому лавки пропонується встановити надійні та стійкі, а також написати на них мотиваційні слогани.

Для кого цей проект

Абсолютно кожен мешканець масиву буде вдячний за таку зону на березі озера. Більше того, цей проект може стати візитівкою району, який на жаль наразі не може похвалитися великою кількістю пам'яток та визначних місць.

План заходів з реалізації проекту

1. Очистка території від сміття.
2. Облаштування та підготовка території до прокладання пішохідної доріжки та висадження зелених насаджень.
3. Прокладання пішохідної доріжки (400 м).
4. Встановлення лавок.
5. Висадження зелених насаджень.

Ключові показники оцінки результату проекту

Можна сміливо очікувати на позитивні соціальні результати. У мешканців масиву з'явиться гідне місце для відпочинку та дозвілля.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

До проекту слід підійти комплексно. Він має бути реалізований цілісно. Саме тоді він зможе привнести реальні зміни в життя мешканців масиву.

Приклади (кейси) схожих рішень

Значно більш масштабний, але абсолютно ідентичний по суті ккейс був реалізований в Оболонському районі - це створення парку "Наталка" та всієї Оболонської набережної. Зараз це місце є відмінною рекреаційною зоною і високо цінується не тільки мешканцями району, але і всіма киянами.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".