Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Облаштування дворової території будинку 12 вулиці Княжий Затон спортивним майданчиком Брав участь

Доданий
21.10.2016
Номер
96
Комунальне господарство, енергозбереження

Для мешканців будинків вул. Княжий Затон, 12 та вул. Княжий Затон, 14 а, б, в, г на земельній ділянці площею 840 м2 домової території будинку вул. Княжий Затон, 12 є нагальна потреба облаштувати спортивний майданчик та обладнати його спортивним інвентарем, відповідно до сучасних вимог облаштування спортивних об'єктів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
997 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Катерина
Катерина Шевчук
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

житловий масив «Позняки», мікрорайон № 9

Проблема

У будинків вул. Княжий Затон, 12 і Княжий Затон. 14 а – г є загальна зона відпочинку для їх мешканців. На цій території раніше були встановлені спортивні снаряди. Зараз вона занедбана. Мешканці самотужки встановили лави і поновили футбольні ворота. Однак, ця зона відпочинку не відповідає нормативами та не має статусу спортивного об'єкту. Необхідно облаштувати спортивний майданчик згідно нормативам і узаконити його, як спортивний об'єкт.

Мета проекту

Розвивати спортивну інфраструктуру району. На домовій території будинку створяться умови для занять спортом всім бажаючим мешканцям (дорослим, молоді, дітям) з прилеглих до зони відпочинку будинків–безоплатно. З’явиться можливість масово залучати їх до активного відпочинку. Спортивний майданчик - це центр спортивно – оздоровчого розвитку мешканців мікрорайону.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Дворову територію будинку облаштувати спортивним майданчиком; змінити призначення земельної ділянки на спортивний об'єкт. Популяризувати здоровий спосіб життя, мотивувати мешканців до активного відпочинку і оздоровлення.Забезпечити безкоштовне заняття спортом всім дорослим та дітям.Облаштувати спортивний майданчик сучасним спортивним обладнанням та інвентарем для занять футболом,баскетболом,волейболом,тенісом, гімнастикою і на тренажерах.

Для кого цей проект

Для різних вікових категорій (діти, молодь, дорослі) мешканців будинку.
Результатами користуватимуться мешканці 199 квартир будинку вул. Княжий Затон, 12, в якому мешкає дорослих та молоді 440 чоловік та 79 дітей.
А також, дорослі та діти з прилеглих до домової території будинку, понад 300 квартир по вул. Княжий Затон, 14 а – г .

План заходів з реалізації проекту

Ділянку розділити на зони-футбол,баскетбол,волейбол;тренажерний комплекс;гімнастичний спорткомплекс;гру в настільний теніс.
Огородити спортмайданчик металевою сіткою.Ігрове поле обладнати спеціальним гумовим покриттям;встановити:2 воріт для футболу,2 волейбольні стійки,2 баскетбольні стенди з кільцями.Поряд встановити гімнастичний спорткомплекс для дітей 12-17 рр.,тренажерний комплекс з багатофункціональних тренажерів.Обладнати зону для гри у настільний теніс на 2 столи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Завершити архітектурно-художнє оформлення домової території, що включає в себе дитячий та спортивний майданчики. Популяризувати активний спосіб життя обладнавши спортивний майданчик сучасним обладнанням і спортінвентарем. Створити належні умови для занять спортом мешканцям, підвищити рівень охоплення дорослих і дітей фізкультурою та спортом. Надати можливість безоплатно займатися улюбленими видами спорту всім бажаючим, в тому числі дітям.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність бюджетного фінансування.

Приклади (кейси) схожих рішень

схожих кейсів намає.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".