Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Екопарк "Озеро Качине" Неможливо реалізувати

Доданий
21.10.2016
Номер
99
Екологія

Створення екопарку "Озеро Качине" збільшить кількість місць відпочинку на природі у Дарницькому районі, збереже природнє озеро Качине і локацію диких птахів на ньому

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
939 723 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Булавська
Локалізація
Дарницький

Опис

Житловий масив / мікрорайон

Позняки

Проблема

Даний проект допоможе зберегти природнє озеро Качине,яке хочуть знищити, побудувавши на його місці ще один житловий комплекс.Дарницикий район вже є перенаселеним, катастрофічно не вистачає зон відпочинку на природі.

Мета проекту

Збереження природньої водойми, створення зони рекреації з дитячим майданчиком, майданчиком для вигулу собак, популяризація такого виду туризму,як "Birdwatching", що означає спостереження за дикими птахами у природньому середовищі.

Пропоноване рішення, що до розв’язування проблеми і його обґрунтування

Надання озеру офіційного статусу природньої водойми, створення парку на прилеглій до нього території.Озеро також є природним кондиціонером,охолоджує повітря у літню спеку.Збереження локації диких птахів,які мешкають на озері.

Для кого цей проект

Цей проект для мешканців Дарницького району та його гостей. Він створений для людей різного віку,так як є зони відпочинку для дорослих і дітей, для вигулу собак. У парку можна як відпочивати,так і проводити тематичні заходи за ініціативою мешканців району.

План заходів з реалізації проекту

Роботи потрібно починати весною. Вивіз сміття,підготовка ділянки під функціональні майданчики, укладання асфальтного покриття, мощення доріжок, монаж дерев'яних лавок, обладнання для дитячого майданчику,встановлення освітлення, благоустрій і озеленення території, посадка садженців у потрібний для цього час.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні: проведення дозвілля на природі людьми різного віку Екологічні:збереження природньої водойми (адже виконання водної Директиви 2000/60/ЄС є обов’язковим до виконання для України, а тому захист водойм та їх берегів мають бути пріоритетними для владних структур).

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Втручання забудовника, маніпулювання потерпілими від "Еліта-центр", не визнання озера озером.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".