Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Професійний гімнастичний килим Pastorelli для секції художньої гімнастики КДЮСШ Восход На реалізації

Доданий
05.03.2019
Номер
1017
Спорт

Гімнастки секції художньої гімнастики КДЮСШ Восход ( за адресою вул.Зодчих,22) нагально потребують професійний килим. Тренування на старому непрофесійному килимовому покритті негативно відображаються на виступах гімнасток на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Наші гімнастки вже багато років гідно представляють честь міста Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
219 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Зодчих, 22

Опис

Проблема

Спортсмени (серед яких чемпіони, призери та учасники чемпіонатів Києва, України і міжнародних змагань) не мають належних умов для якісного тренування. Килиму, на якому тренуються гімнастки вже більше 15 років і він не є професійним. Що збільшує ризик травматизму, а також знижує рівень підготовки смортсменок до всеукраїнських та міжнародних змагань.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Придбати професійне килимове покриття Pastorelli, яке сертифіковано FIG - Міжнародна Федерація гімнастики. За характеристиками тертя цей килим кращий в своєму класі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Придбання нового професійного висококласного килиму понизить ризики травматизму гімнасток, а найголовніше підвищить рівень підготовки спортсменок до всеукраїнських та міжнародних змагань. Та дозволить гімнасткам гідко представляти честь та гідність міста Києва на всеукраїнських та міжнародних турнірах.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

В КДЮСШ Восход займаються дітки не з одного району, а зі всього міста Києва. Реалізація цього проекту популяризує спорту, а саме художню гімнастику серед дівчаток нашого міста.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Нестабільність курсу валют і, як наслідок, нестабільність цін.

Фотографії

Відповідальні підрозділи

Департамент молоді та спорту

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".