Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячі майданчики для дітей 11го мікрорайону Троещини Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1029
Публічний простір

Дитячий майданчик який знаходиться у дворі будинків по проспекту Маяковського 38/10 та вулиці Сержа Лифаря 8А для обслуговування мешканців багатоквартирних будинків (670 квартир) зруйнований, перебуває в аварійному стані та травмонебезпечний. В зазначених житлових будинках – велика кількість молодих сімей з дітьми дошкільного віку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
182 520 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Володимира Маяковського, 38/10

Опис

Проблема

Дитячий майданчик який знаходиться на проспекті Маяковського та вулиці Сержа Лифаря і передбачений для обслуговування мешканців багатоквартирних будинків № 38/10 та № 8А (670 квартира) зруйнований, перебуває в аварійному стані та травмонебезпечний. В зазначених житлових будинках – велика кількість молодих сімей з дітьми до шкільного віку. Для дітей дошкільного віку та молодших класів необхідне місце для дозвілля, де діти могли б розважатись одне з одним, а також розвивати рухливість, моторику рук, та інші фізичні та розумові здібності, які є запорукою розвитку здорової дитини. Існуючі майданчики були споруджені близько 25 років тому. Їх ніколи не ремонтували і вони стали не придатними для безпечного та ефективного використання і не викликають жодних емоцій, окрім жалю та смутку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Будівництво нового, якісного, безпечного, яскравого та цікавого дитячого майданчика забезпечить необхідний розвиток та дозвілля для дітей дошкільного віку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Основними показниками результату проекту буде підвищення загального розвитку дітей дошкільного віку, а також покращення благоустрою і інфраструктури мікрорайону.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проекту забезпечить велику кількість молодих сімей в будинках на проспекті Маяковського 38/10 та вул. Сержа Лифаря 8А територією для дитячого розвитку і спілкування та місцем для дозвілля на відкритому просторі. Дитячі майданчики будуть відкритими та доступними для дітей і молоді різного віку, дітей з обмеженими можливостями та вадами розвитку, що буде корисним та цікавим для всіх дітлахів.

Бюджетна ефективність проекту

Проект передбачає разовий видаток з бюджету та може бути самоокупним, при передачі на баланс ЖБК або ОСББ, які знаходяться поряд.

Інформація про інноваційність проекту

Запропонований майданчик є дуже інноваційним та сучасним в порівняння з існуючими.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".