Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Українська громада розвитку технічного прогресу (далі Громада) Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
05.03.2019
Номер
1037
Інше

Громада включає: лабораторію у якій виготовлятимуться лабораторні зразки згідно схематичних проектів у патентах, які стануть експонатами на міжнародних виставках. В результаті чого можуть появитись підприємства по випуску експортноспроможної продукції з високою оплатою праці, а відтак повернення працівників в Київ. Що буде сприяти появі тисяч робочих місць та суттєво поповниться бюджет м. Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 504 933 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Микола
Микола Рижий
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Сергія Колоса (Леніна), 43, Київ

Опис

Проблема

В історії України невідомі лабораторії і взагалі підприємства, які виготовляли продукцію згідно із схематичних проектів захищених патентами. Зокрема, виготовлення лабораторного зразка вітроелектроустановки (ВЕУ) нового принципу використання вітру (пориву вітру), яка не містить пропелерних крил, і працює від початкової швидкості вітру 1 метр в секунду. Отже може бути установлена на подвір’ях приватних, фермерських, промислових, дачах, в лісі і парках. Оскільки вона екологічно чиста і не випромінює низькі акустичні частоти (безшумна). Така ВЕУ може бути експертноспроможною продукцією для країн усього світу. Деякий час вона може працювати і тоді, коли вітер зовсім відсутній. Більше інформації про ВЕУ може бути тільки в присутності автора патенту Степана Філіпчука.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проблемою є також ефективне використання сонячного світла і перетворення його в електроенергію. Цю проблему можна вирішити реалізувавши патент С. Філіпчука «Світлова електростанція», а не сонячна електростанція, яка широко розрекламована у світі. Вона працює і тоді, коли немає сонячного світла. А також деякий час у повній темноті. Вартість її в три рази менше ніж вартість сонячної електростанції і потребує у стільки ж раз сонячних панелей. Більше інформації про світлову електростанцію може бути тільки в присутності автора патенту Степана Філіпчука. 2 мільйони людських життів Подніпров’я може спасти бочкова гідротурбіна захищена патентом С. Філіпчука, яка замінить існуючу лопостну пропелерного типу гідротурбіну Київської ГЕС. Оскільки вона в кілька разів ефективніше використовує напір води.

Ключові показники оцінки результату проекту

Зразки виготовлені в лабораторії. На карті відсутня адреса: вул. Сергія Колоса, 43-А, тому була вказана адреса вул. Сергія Колоса, 43, м. Київ. Проект буде зареєстрований за адресою: вул. Сергія Колоса, 43-А, м. Київ

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Потенційними користувачами проекту можуть бути усі громадяни України та інших країн. Доступність загальновідомими технічними засобами, які виробляються в Україні.

Бюджетна ефективність проекту

Подальшого фінансування проект не потребує. А потребує Закону України про запровадження патентів винахідників України.

Інформація про інноваційність проекту

Патент є продукція інтелекту (генія). Патенти в цьому проекті не пов’язані з інновацією, яка, як правило, не є експортноспроможньою продукцією і також не пов'язані науково-технічною діяльністю (цебто дослідницькою діяльністю).

Інформація про співфінансування

не потребує

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупівля обладнання 2. Підготовка приміщення 3. Навчання персоналу. 4. Організація роботи з учнями, студентами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики непередбачених витрат і відсутність належного законодавства по запровадженню винаходів.

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".