Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Медичне обладнання для київського центру трансплантації кісткового мозку Реалізований

Доданий
05.03.2019
Номер
1048
Охорона здоров'я

Трансплантація кісткового мозку – інколи єдиний порятунок для онкохворих. В Україні роблять два види трансплантації кісткового мозку: аутологічну (пацієнт отримує власний кістковий мозок) та алогенну (від родинного донора). Такі операції можуть виконати в Київському центрі трансплантації кісткового мозку. Заклад конче потребує нове обладнання для порятунку життів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 489 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Перемоги, 119

Опис

Проблема

В Києві працює Центр трансплантації кісткового мозку - єдиний в Україні, хто робив пересадку для дорослих від родинного донора, але все зупинилося у 2008 році. Зараз тут можуть лише пересаджувати пацієнтові його ж кістковий мозок - аутотрансплантацію. Але і це може стати під загрозою Обладнання давно потребує оновлення. Щоб повністю закупити у центр нове обладнання, потрібно приблизно 40 мільйонів. Одне з першочергових - апарат штучної вентиляції легень, Сепаратор клітин крові для забору гемопатичних стовбурних клітин переферичної крові та інших компонентів крові, фрізер. Зараз у відділенні є ШВЛ, введені в експлуатацію в 1999 році - потребують заміни, на даний чам рятує ситуацію у єдиний новий апарат ШВЛ.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

На момент подачі проекту для Центру трансплантації кісткового мозку пріорітетним є закупівля апарату штучної вентиляції легень, Сепаратора клітин крові для забору гемопатичних стовбурних клітин переферичної крові та інших компонентів крові, фрізер - елекричної системи для заморозки гемопатичних стовбурних клітин в рідкому азоті з програмним забезпеченням. Вирішенням проблеми бачимо закупівля обладнання відповідно до закладеного нами бюджету з урахуванням пріорітетності необхідного обладнання на момент реалізації проекту.

Ключові показники оцінки результату проекту

На момент подачі проекту для Центру трансплантації кісткового мозку пріорітетним є закупівля апарату штучної вентиляції легень, Сепаратора клітин крові для забору гемопатичних стовбурних клітин переферичної крові та інших компонентів крові, фрізер - елекричної системи для заморозки гемопатичних стовбурних клітин в рідкому азоті з програмним забезпеченням. Вирішенням проблеми бачимо закупівля обладнання відповідно до закладеного нами бюджету з урахуванням пріорітетності необхідного обладнання на

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Згідно Конституції України людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. Отже в рамках проекту вирішуємо задачі що є найвищою соціальною цінністю за Конституцією України.

Бюджетна ефективність проекту

Проект після реалізації не потребує додаткового фінансування і є повністю завершеним

Інформація про інноваційність проекту

Ставимо за мету закупівлю масимально інноваційного обладнання, що має лідерські позиції на ринку

Фотографії

Експертна оцінка

Відповідальні підрозділи

Департамент охорони здоров'я ВО КМР (КМДА)

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".