Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Відновлення дитячого майданчика по вул. Якуба Коласа,1-в » Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1090
Спорт

Відновлення занедбаного дитячого майданчика з метою забезпечення безпечного та комфортного проведення дозвілля дітей мікрорайону.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
650 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Ярмоленко
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
Якуба Коласа вулиця, 1в, Святошинський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність сучасного, безпечного ігрового майданчика для дітей різного віку. Дитячий майданчик, який потребує відновлення, досить популярний серед дітей, так як розташований поблизу багатоповерхових будинків, де відсутні ігрові майданчики. Але обладнання майданчика застаріле , частина ігрових елементів зношені, поломані, деформовані, знаходяться в аварійному стані та створюють небезпеку для дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Відновити дитячий майданчик, огородити по периметру , провести демонтаж існуючих конструкцій та встановити нові безпечні ігрові елементи.

Ключові показники оцінки результату проекту

Оснащення ігрового майданчика сучасним та безпечним обладнанням забезпечить дітям мікрорайону безоплатне повноцінне дозвілля на прогулянці.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Реалізація проекту сприятиме підвищенню рівня соціального захисту та розвитку дітей, заохоченню до руху, ігор, самовираження на дитячому ігровому майданчику, створенню емоційного комфорту, що є запорукою розвитку здорової та щасливої дитини.

Бюджетна ефективність проекту

Даний проект не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".