Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий ігровий майданчик "Посмішка" Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1095
Соціальний захист

Облаштування ігрового дитячого майданчика за адресою вул. Автозаводська, 61. Проект передбачає створення окремих зон для наймешних діток і для дітей від 5 до 13 років, капітальний ремонт тротуарів навколо майданчика, монтаж дитячого ігрового комплексу, встановлення лавочок навколо майданчика.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
337 601 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Оболонський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Автозаводська, 61

Опис

Проблема

На даний час майданчик оснащений ігровими елементами тільки для найменших діток, та навіть їх замало для дітей, які мешкають поряд. Тротуари в занедбаному стані та потребують капітального ремонту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення двох окремих зон для дітей різних вікових груп. Встановлення додаткових елементів ігрового майданчика, капітальний ремонт тротуарів, встановлення лавочок. Створення облаштованої території для відпочинку дітей на свіжому повітрі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Задоволення дітей їх фізичний та соціальний розвиток.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

В рамках проекту будуть створені умови для активних, безпечних та корисних прогулянок, під час яких діти зможуть розвивати всі групи м'язів, вестибулярний апарат, увагу, соціальні навички та інші важливі для подальшого повноцінного життя, аспекти. Майданчик буде достипний для всіх дітей які захочуть весело провести свій час.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Перепланування майданчика та перенесення існуючих елементів в одну зону. Демонтаж асфальтового покриття тротуарів. Підготовка основи під укладання бруківки, бордюрів та їх укладання. Монтаж ігрового комплексу. Монтаж лавочок.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20%

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".