Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт шкільного стадіону школи № 84 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1102
Освіта

Створення місця для занять спортом аби учні школи та жителі району мали змогу повноцінно займатися фізичною культурою та спортом на сучасному та безпечному спортивному майданчику та залучалися до здорового способу життя.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 200 977 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Лесі Українки, 32А, Київ

Опис

Проблема

Відсутність у мікрорайоні належним чином оздоблених спортивних майданчиків не дає змогу займатись спортом дітям, молоді та громадянам старшого віку. Спортивний майданчик, який знаходиться на території школи І-ІІІ ст. № 84, в незадовільному стані, він не оновлювався майже 20 років. Нерівна поверхня, потріскане асфальтове покриття збільшує вірогідність травмування. Проводити в наявних умовах заняття з дисципліни "Фізична культура" неможливо!

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Ремонт спортивного майданчика убезпечить від травмувань учнів під час занять активними видами спорту та забезпечить гідні умови для занять спортом молоді та мешканців району всіх вікових категорій.

Ключові показники оцінки результату проекту

Реалізація даного проекту підвищить рівень зацікавленості до спорту та активного способу життя не тільки серед учнів школи, але й серед мешканців району

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Для учнів, вчителів та жителів мікрорайону

Бюджетна ефективність проекту

Не потребують подальших бюджетних вкладень та фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Оздоровлення. Проект направлений на зменшення негативного впливу пасивного способу життя серед учнів, молоді та жителів мікрорайону

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Демонтаж покриття та старої огорожі, вивіз сміття, укладання штучного покриття, встановлення металевої огорожі та нових спортивних елементів на території існуючого спортивного майданчика.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Подорожчання матеріалів та монтажних робіт більш ніж на 20% закладеної в бюджет суми вартості проекту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".