Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Безкоштовна іпо- та каністерапія для 50 діток Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1158
Соціальний захист

Іпо-(профілкактика за допомогою їзди верхи на конях) та каністерапія(профілактика за допомогою собак)-одні з найдієвіших методів реабілітації найважчих форм рухових обмежень, порушення сенсорних функцій та мовлення. Ці послуги недешеві для переважної більшості сімей. Саме тому,ініціюю цей проект хоча б для 50 діток. Мінімальний курс - 10 занять з кіньми та 10 занять з собаками.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
945 600 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Курнатовського, 7, Київ

Опис

Проблема

Складні форми дитячих рухових обмежень, порушення сенсорних функцій і мовлення. Переважна більшість з них має проблеми з пересуванням і самообслуговуванням.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Безкоштовна іпо- та каністерапія для 50 діток.Ефект таких профілактик суттєвий і завжди позитивний.Сертифікований центр зі спеціалістами найвищого рівня.10 занять-це мінімальний курс для позитивних зрушень.Більшість батьків навіть не пробували такі методики через брак коштів або незнання.

Ключові показники оцінки результату проекту

50 діток,що безкоштовно пройдуть курс (10 занять) іпо- та каністерапію.Результат неможливо передбачити,але коли він відбувається,то батьки називають його дивом,а терапію-чудом.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

50 сімей,що отримають безкоштовну можливість унікальних процедур, ефективність яких доведена практикою та науковими звітами.

Бюджетна ефективність проекту

Мова не про фінанси,а про здоров'я українців.

Інформація про інноваційність проекту

Іпо- та каністерапія самі по собі унікальні та визнані у всьому світі.В Україні ці процедури також популярні,але кількість тих,хто може собі дозволити дуже маленька через свою відносно високу вартість.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Договір з реабілітаційним центром про надання іпо- та каністерапії 50 діткам.2.Формування списку 50 діток,які пройдуть терапію.3.Формування плану-графіку логістики та послідовність відвідувань центру.4.Початок проекту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Найголовніша перешкода в ході проекту-відсутність фінансування.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".