Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивний майданчик в мікрорайоні Бортничі Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1163
Спорт

Сучасний спортивний майданчик на прибудинковій території для організації відпочинку дітей та підлітків, гармонійного фізичного, соціального та духовного розвитку підростаючого покоління.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
220 320 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
Івана Дяченка вулиця, 20А, Дарницький район, Київ

Опис

Проблема

В мікрорайоні Бортничі відсутні вуличні безкоштовні спортивні майданчики. Останні роки активно прогресує негативна тенденція – погіршення фізичного розвитку і здоров’я дітей та молоді. Одним з першочергових завдань у справі поліпшення ситуації є необхідність покращення та оновлення відповідної матеріально-спортивної бази для занять фізичною культурою та спортом, що в свою чергу дасть змогу забезпечити всебічний розвиток рухових якостей дітей та молоді, сприятиме збереженню і зміцненню їхнього психічного та фізичного здоров’я.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановлення сучасного багатофункціонального спортивного майданчику, який відповідає вимогам безпеки, сприятиме розвитку фізичної культури та вдосконаленню фізичного виховання дітей та молоді.

Ключові показники оцінки результату проекту

Покращення здоров’я і фізичного розвитку дітей та молоді, популяризація здорового способу життя, можливість для мешканців мікрорайону безкоштовно займатися спортом.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Встановлення спортивного майданчику надасть можливість безкоштовно займатися спортом усім мешканцям мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує подальшого фінансування після реалізації проекту

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Створити проектну групу. 2. Провести проектне дослідження спортивно-ігрового обладнання, враховуючи якість, безпечність та вартість. 3. Враховуючи висновки проектної групи, розробити схему-модель спортивного майданчика для встановлення 4. Розробка нормативно-методичної документації до проекту. 5. Підготовка території для встановлення спортивних майданчиків. 6. Встановлення покриття та спортивно-ігрового обладнання. 7. Проведення обстеження та оформлення Акту.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

інфляція

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".