Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Створення кращих умов для навчання дітей в художній школі №10 Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1179
Комунальне господарство, енергозбереження

КДХШ №10 працює у будівлі 30 років.
Щороку навчається 160 дітей, віком від 6 до 16 років.Викладачів 9 осіб.
Досягнення: учні постійні учасники й переможці міських, всеукраїнських міжнародних конкурсів. 40% випускників продовжили навчання у мистецьких ВНЗ.
Мета цього проекту:створення належних умов навчання дітей декоративно-прикладному та образотворчому мистецтву,забезпечення енергозбереження.

Бюджет
1 232 895 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Богдана
Богдана Смирнова
Район
Подільський
Адреса
просп. Георгія Гонгадзе (Радянської України), 14А, Київ

Опис

Проблема

Проблеми КДХШ №10: а) покриття даху не має належної гідроізоляції, протікає, останній ремонт був у 2001 році. б) водостік з даху школи: проходить через середину будівлі окремим каналом, який при інтенсивних опадах переповнюється, а це заливає підлогу. в) через ремонтні роботи електромережа школи з трьохфазної стала двохфазна; обігрів калориферами за умови двофазного електроживлення є передумовою короткого замикання й інших проблем, які з цим пов’язані; г) на 160 учнів, вчителів, адмінтехперсонал, батьків у школі є лише одна кабінка з унітазом й 2 умивальника які потребують капітального ремонту; д) 70 % вікон є застарілими, які не відповідають вимогам до теплоізоляції, частково з битим склом. е) Вхідні двері старі й не відповідають вимогам енергозбереження;

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонуємо: зробити ремонт даху, стоку з даху, заміну вікон, вдосконалити електромережу школи, привести у відповідність до санітарних норм туалет, вмивальник. 1. Заміна вікон на метало-пластикові: в першу чергу в класах: 40 метрів квадратних, у всій школі 92 метрів квадратних 2. Капітальний ремонт туалету: встановлення трьох окремих кабінок з заміною унітазів, заміна покриття підлоги, стін, 3. Ремонт даху. 4. Ремонт стоку з даху, 5. Заміна двох вхідних дверей до школи, 6. Заміна проводки в школі, Косметичний ремонт у місцях заміни кабелю.

Ключові показники оцінки результату проекту

У КДХШ №10 будуть створені належні умови для навчання декоративно-прикладному й образотворчому мистецтву, відбору талановитих дітей й їх підготовку до подальшого навчання у ВНЗ України, а також, санітарні, технічні, безпекові, норми у школі будуть приведені у відповідність до вимог чинного законодавства, а забезпечення енергозбереження сприятливому температурний режиму, позитивно вплинуть на здоров’я дітей, викладачів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

15% учнів навчається безоплатно. Навчання у школі доступне всім категоріям мешканців Києва з врахуванням їх бажання й здібностей, що є обов’язковою умовою для отримання початкової художньої освіти. Загальнодоступність навчання забезпечується у відповідності до чинного законодавства через вступні іспити.

Бюджетна ефективність проекту

Усунення проблем, які виникають внаслідок протікання даху, його стічної системи, незадовільного енергозбереження, електорзабезпечення.

Інформація про співфінансування

Києвенерго

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Липень 2019р Заміна вікон, вхідних дверей, ремонт даху, стічної системи даху, ремонт туалету, Серпень 2019 Підготовка проектної документації для трьохфазного електрозабезпечення будівлі, підведення трьохфазного електроживлення, заміна проводки в школі, збільшення кількості розеток, вимикачів Вересень 2019 (до 10.09) Косметичний ремонт у місцях заміни кабелю електроживлення, вікон, дверей.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Терміни виконання робіт, визначених у проекті.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".