Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Зелена алея на Броварському проспекті у Биківні Брав участь

Доданий
05.03.2019
Номер
1195
Екологія

Мікрорайон Биківня межує з потужною міжнародною трасою Київ - Чернигів. Місцеві мешканці цілодобово отримуєть суттєве екологічне та віброакустичне навантаження. Для захисту від шуму та викидів небезпечних речовин місцеві мешканці мають намір своїми силами висадити зелену алею з дерев та кущів вздовж траси.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 920 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Тетяна
Тетяна Гірченко
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Броварський, 3

Опис

Проблема

Мешканці Биківні потерпають від шуму та пилу з боку потужної автомагістралі, що розташована дуже близько від приватної забудови. В той же час, ця траса має міжнародне значення, нею користуються численні туристи, які їдуть до Києва. Також щорічно до меморіалу «Биківнянські могили» тут проїжджає президент, інші високопосадовці та гості столиці. Озеленення траси не тільки захистить місцевих мешканців, а й поліпшить зовнішній вигляд не дуже охайної приватної забудови на в’їзді до Києва.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується провести озеленення траси на протязі першої та другої Биківні від пр. Броварського, 3 до вул. Радистів силами місцевої громади та учнів школи №23. Висаджування дерев пданується перетворити на свято з врученням жартівливих грамот та присвоєнням частинам алеї імен мешканців, які взяли участь у заході та в подальшому будуть опікуватись "своїми" деревами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Алея з дерев та кущів захистить забудову від траси, а також поліпшить для водіїв зовнішній вигляд з боку траси на приватну забудову.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним для всіх Киян та гостей міста.

Бюджетна ефективність проекту

Планується збільшення видатків з бюджету протягом двох років на фінансування робіт по догляду фахівців за алеєю (полив, обрізка тощо)

Інформація про інноваційність проекту

Іноваційність проекту полягає в участі громади в висаджуванні АЛЕЇ, що може значно згуртувати мешканців та виховати дбайливе ставлення до навколішнього середовища.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Березень - квітень - санація території, вивіз сміття, виготовлення посадкових ям, квітень - заповнення ям землею, висаджування дерев, травень, червень, липень, серпень - полив насаджень.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".