Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Київській Міській Тренувальний Центр для собак Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1204
Публічний простір

Створення інфраструктури для тренування і тестування собак-терапевтів, службових собак для ветеранів АТО/ООС, людей з обмеженими можливостями, дітей з особливостями розвитку, забезпечуватиме навчання власників собак, які визнані потенційно небезпечними, з метою підготовки та здачі нормативів для Центра ідентифікації тварин, нормативів «Собака-компаньйон» . Проведення соціально-освітніх семінарів.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
396 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Милославська, 2, Деснянський район, Київ

Опис

Проблема

Відсутність місця для тренування та атестацій собак терапевтів та службових собак (SERVICE DOG) для ветеранів АТО, військовослужбовців що мають ПТСР, та людей з обмеженими можливостями. Недостатня кількість місць для тренування і атестацій порід собак що визнані потенційно небезпечними. Недостатня кількість місць проведення освітницких заходів. Низькій рівень обізнаності і відповідальності у власників собак та громадян.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення обладнаної ділянки для тренування собак терапевтів та службових собак (SERVICE DOG) для ветеранів АТО, військовослужбовців що мають ПТСР, людей з обмеженими можливостями. Проведення реабілітаційних програм для дітей з особливими потребами. Проведення тренувань потенційно небезпечних порід собак та здача атестацій згідно положенню про правила тестування собак за програмою “Собака-компаньйон” згідно додатку 2 до рішення Київради від 25.10.2007 N1081/3914 спільно з КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”. Проведення освітницких семінарів, лекцій, та інформаційних заходів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Планується підготувати за рік не менше 40 розрахунків по програмі “собака-компаньйон” (людина та собака). За рік підготувати та атестувати 5 собак терапевтів. 96 годин терапевтичних сеансів за рік. 24 лекції за рік.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект відкритий до всіх соціальних груп в рамках роботи з собаками і дотичних до кінології тем. На базі тренувального центру буде здійснюватися безоплатне тренування собак терапевтів, котрі в подальшому працюватимуть в рамках проекту. Запланована соціальна програма безоплатного тренування ветеранів ООС/АТО зі своїми власними собаками. Будуть проходити соціально-просвітницькі безоплатні семінари і лекції два рази в місяць. А також лекції для школярів з метою обізнаності в суспільстві.

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування, експлуатація виконуватися КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” N1081/3914

Інформація про інноваційність проекту

Команда проекту має компетенцію в такому новому направлені в реабілітації як каністерапія (терапія за допомогою собак) Додаток 6 Діючий Україно-канадський реабілітаційний проект “Друг героя”

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".