Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнання кабінету нейро-психофізіологічних досліджень Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1209
Спорт

Обладнання кабінету нейро-психофізіологічних досліджень у Київському університеті імені Бориса Грінченка для оцінки актуального емоційного та психофізіологічного стану осіб різного віку та проведення психофізіологічного тестування і реабілітації спортсменів та людей небезпечних професій з використанням принципу біокерування, а також для проведення тренінгів з біокерування для мешканців Києва.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 688 900 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Маршала Тимошенка, 13Б

Опис

Проблема

Сучасна людина зазнає підвищених психічних навантажень, що негативно впливає на стан її нервової та серцево-судинної систем, знижує опірність організму та продуктивність професійної діяльності. Кабінет нейро-психофізіологічних досліджень може бути саме тим місцем для жителів Києва, де проводяться тренінги основних психофізіологічних якостей, що забезпечують професійну придатність людини, а саме навчання способам релаксації та активації–готовності до дії. Обладнений кабінет нейро-психофізіологічних досліджень може бути базою для впровадження інноваційних методів в підготовку спеціалістів в сфері фізичного виховання і спорту, реабілітації та рекреації для відповідних закладів м. Києва.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Обладнання кабінету нейро-психофізіологічних досліджень надасть киянам можливість визначити свій рівень емоційної напруги, стрес-стійкості і стрес-уразливості, отримати індивідуальні рекомендації стосовно корекції свого емоційного та психофізіологічного стану, що запобігатиме появі професійного (емоційного) вигоряння. У Київському університеті імені Бориса Грінченка створені необхідні умови для ефективної роботи кабінету нейро-психофізіологічних досліджень на основі інноваційної методики біокерування. Досвід реалізації проекту можна використовувати для облаштування подібних кабінетів у м. Києві на основі інноваційної методики біокерування.

Ключові показники оцінки результату проекту

Кількість осіб, які пройшли обстеження на створеній експериментальній базі кабінету та яким було надано індивідуальні рекомендації за рік. Кількість осіб, які пройшли навчання на створеній експериментальній базі за рік. Підвищення ефективності викладання навчальних дисциплін за рахунок створення кабінету нейро-психофізіологічних досліджень.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Інклюзивність: навчання студентів із особливими потребами та обстеження стану людей із особливими потребами в процесі їх занять фізичною культурою та в процесі реабілітації. Кількість потенційних користувачів проекту: жителі м. Києва та Київської області, спортсмени, які є членами команд м. Києва, збірних команд Києва та національної збірної України з різних видів спорту. Загальнодоступність проекту: загальнодоступний для всіх бажаючих жителів Києва.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування. Самоокупний: залучення спонсорів або отримання прибутку з проведення навчальних курсів, обстежень

Інформація про інноваційність проекту

У м. Києві не існує загальнодоступних оснащених кабінетів нейро-психофізіологічних досліджень, що призначені для оцінки рівня стрес-стійкості та стрес-уразливості людини в конкретному виді професійної діяльності, а також для розвитку її можливостей до опору професійному вигорянню.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка необхідної технічної документації для придбання діагностичного обладнання згідно певних технічних вимог. 2. Підготовка приміщення для розміщення обладнання. 3. Налаштування обладнання і початок експлуатації кабінету нейро-психофізіологічних досліджень

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".