Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт скверу по вул. Вітряні Гори (1-ша черга) з розчисткою струмка “Коноплянка" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1251
Екологія

У сквері по вул Вітряні Гори бере початок одна з малих київських річок - Коноплянка. Наразі у світі спостерігається тенденція вивільнення міських річок з колекторів і перетворення їх на рекреаційні зони. На щастя, наш відрізок річки тече красивим сквером. Проект передбачає публічний простір для відпочинку, занять спортом, спілкування, що стане туристичною та історико-культурною родзинкою району.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
798 840 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вітряні Гори, 2

Опис

Проблема

В Києві стрімкими темпами засмічуються та зникають природні водойми. Населення міста не помічає природніх перлин поряд із своїми будинками.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування сучасного громадського простору біля струмка, разом з інноваційними стендами приверне увагу та пробудить цікавість до природи та найближчої рекреаційної зони дітей та дорослих.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ревіталізація малої річки Києва та створення сучасного громадського простору. Даний об'єкт увійде в новостворену еколого-культурну стежку "Віковічні Дуби" , що проходитиме черз визначні парки природно-заповідного фонду міста (Кинь-Грусть, Гірка Крістера, парк біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, сквер Вітряні Гори)

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Поряд із сквером знаходяться 3 загальноосвітні школи із природничими гуртками. Сквером щоденно користується багатотисячне населення мікрорайону. До того ж тема збереження малих річок Києва зараз гаряче обговорюється всією небайдужою громадою нашого міста. Наш проект приверне увагу містян які дбають про екологічний стан середовища та піклуються про майбутнє міста.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проекту додаткових видатків не передбачається, крім існуючого фінансування по догляду за сквером.

Інформація про інноваційність проекту

Тема ревіталізації малих і середніх міських річок - останній тренд містобудівної політики по всьому світу. (Брюссель, Бельгія; Лос-Анджелесі, США; Сеул, Корея; Орхус, Данія)

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

- Розробка проектної документації та ії експертиза; - виготовлення інфостендів; - прибирання русла водойми; - Благоустрій території;

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".