Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

СУЧАСНЕ СПОРТИВНЕ ОБЛАДНАННЯ ШКОЛИ 271 На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
1261
Освіта

Фізичне виховання відіграє важливу роль у формуванні молодого покоління, зміцненні і збереженні його здоров’я, підготовці до майбутньої професійної діяльності та захисту Батьківщини. Фізичне виховання дітей і молоді реалізується через фізкультурну освіту, фізичну підготовку, спортивне тренування і самостійні заняття та участь у масових фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходах. Фізичне вихованн

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
374 400 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Мостицька, 16

Опис

Проблема

Застарілий спортивний інвентар в школі №271 та відсутність сучасного обладнання для тренування школярів, проведення спортивних змагань, спортивних заходів тощо. Застарілий спортивний інвентар в школі №271 та відсутність сучасного обладнання для тренування школярів, проведення спортивних змагань, спортивних заходів тощо.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Заміна старого спортивного інвентарю та закупівля сучасного спортивного обладнання. Нове сучасне обладнання для спортивних залів школи заохотить молодь на заняття фізкультурою, зміцнить стан їхнього здоров’я та зацікавить брати участь у спортивних змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення повноцінного розвитку школярів у фізичному вихованні, шляхом оновлення матеріальної бази з оснащення спортивних залів школи сучасним обладнанням та інвентарем.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Оновлення обладнання надасть можливість створити оптимальний руховий режим (фізичні навантаження) для школярів та сприятиме іх емоційному комфорту, які є запорукою розвитку здорової та щасливої дитини.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".