Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Тераса відпочинку для літніх людей та людей з інвалідністю Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1270
Соціальний захист

Відсутність комфортного місця відпочинку на території пансіонату для літніх людей та людей з інвалідністю в весняно-осінній період.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
330 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Кубанської України (Маршала Жукова), 2, Київ

Опис

Проблема

Відсутність комфортного місця відпочинку на території пансіонату для літніх людей та людей з інвалідністю в весняно-осінній період.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення тераси відпочинку з обладнанням (столики, лавки, ліхтарики, перила для пересування людей з інвалідністю, альтанки, грибочки, навіси, парасольки, тощо) для корисного спілкування і зайнятості (арт-терапія, вишивання, настільні ігри, шахи, доміно, тощо). Знаходячись в подібних закладах підопічні замикаються в собі, в обмеженому особистому просторі. Саме створення такого місця для відпочинку і спілкування допоможе вирішити проблему цікавості до життя, соціуму, бути більш адаптованими до сучасного життя.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення часу перебування підопічних на свіжому повітрі . Корисне спілкування та покращення психологічного стану літніх людей та людей з інвалідністю.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Формування інклюзивного культурного відпочинку, спілкування, позитивного настрою, позбавлення шкідливих звичок, адекватного, позитивного ставлення до життя, сучасна адаптація в навколишньому середовищі.

Бюджетна ефективність проекту

не потребує постійного фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

немає

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".