Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Safety Hub Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1277
Освіта

Safety Hub-створення унікальної для України освітньо-культурної програми з 50 експертних практичних тренінгів, яка є новітнім інструментом реформування культури персональної безпеки в українському суспільстві; це імплементація в український інформаційний простір визнаних в Європейському Союзі та всьому цивілізованому світі стандартів, алгоритмів та моделей громадської поведінки під час загроз

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 950 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Солом'янська, 14

Опис

Проблема

Передумови та обґрунтування необхідності проекту: У сучасній загальноосвітній програмі розвинених країн значна увага приділяється формуванню теоретичних та практичних знань в галузі безпеки. Це сьогодні є необхідним та цілком практичним з боку держави, яка має бути зацікавлена у здоровому працездатному населенні, яке своєю працею генерує бюджет країни та забезпечує економічну стабільність. На думку аналітиків американського Центру стратегічних та міжнародних досліджень хронічне недофінансування державної системи освіти України загрожує якості освіти, яка наразі є неефективною та нереформованою. Нажаль, європейські стандарти освіти, в яких значне місце займає освіта з безпеки – досі не імплементовані у навчальний процес в Україні.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Аби протидіяти смертності та травматизму молоді в Україні (і зокрема м. Київ має найвищі показники в країні зумовлені кількістю населення) – існує гостра потреба у створенні освітнього майданчика, доступного для кожного мешканця столиці. Суть проекту: Молодіжний громадський центр розвитку експертно-практичної освіти в галузі безпеки– це унікальний надсучасний навчальний центр, який відповідає трендам у світовій освіті. Зокрема це стосується і світового тренду створення новітніх освітніх інституцій, які надають актуальні знання (на відміну від класичної освіти, яка відстає від існуючих потреб суспільства і часто є неактуальною та втрачає свою цінність). Safety HUB – це надання українцям можливостей рівних до європейців у отриманні якісної експертної інформації про власну безпеку.

Ключові показники оцінки результату проекту

1.Залучення більше 1000 киян-учнів, що навчатимуться у Safety HUB протягом року. 2. 100 000- direct contacts (людей, що безпосередньо брали участь, читали матеріали, бачили соціальну рекламу). 3.Загальне медійне охоплення – більше 1 млн. Одним із індикаторів ефективності проекту буде кількість інформаційних сюжетів у ЗМІ про Safety HUB. Вони створять підґрунтя для громадського спілкування на тему безпеки та відкриття філіалів в інших містах України.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Ми заохочуємо обдаровану та цілеспрямовану молодь, ми спонукаємо вчитися краще і мотивуємо тих, хто прагне до успіху, ми даємо нові змісти для тих, хто їх шукає та потребує самореалізації, ми допомагаємо тим, кому важко … і саме тому НАВЧАННЯ БЕЗКОШТОВНЕ ДЛЯ:1. Відмінників навчання школярів та студентів (за пред’яви документу, що це підтверджує);2. Переможців міських олімпіад, а також спортивних змагань всеукраїнського рівня; 3. Пенсіонерів; 4. Інвалідів; 5. Багатодітних батьків.

Бюджетна ефективність проекту

Проект може бути самоокупним за рахунок благодійних внесків та внесків партнерів та самостійно повноцінно існувати в подальшому.

Інформація про інноваційність проекту

Проект Safety HUB є унікальною авторською розробкою організаторів і організаційного комітету Благодійного фонду «Демократичний розвиток». Він є системоутворюючим, адже у комплексно-програмному вигляді у загальнодоступному форматі цієї інформації в Україні не існує. Реалізація проекту докорінно вплине на всю систему безпеки в Україні, а також на загальний рівень культури та усвідомлення цінності власного життя українцями.

Інформація про співфінансування

На даний момент додаткові фінансові потоки не передбачаються. Якщо з’явиться така можливість - представників Громадського бюджету буде попереджено та узгоджено.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Від самого початку проекту до завершення передбачена інформаційна кампанія, яка буде повідомляти про події, розтлумачувати сутність проекту, спонукати громадськість до залучення , заохочувати активістів.1.Заплановано проведення 2 прес-конференцій. 2. Виходи у ЗМІ: Експертні коментарі на ТБ, радіо, у друкованих ЗМІ.Проміжні анонси. Тизери, що підживлюватимуть увагу громадськості. Статті – аналітично-освітнього характеру.3. SMM – робота із соціальними мережами (Facebook, Instagram, YouTube).4. Поширення інформації за допомогою партнерів у державному секторі:.Патрульна поліція, шкільні офіцери поліції, Міністерство охорони здоров’я, Міністерство освіти і науки України, Місцеві органи влади. Міністерство культури.5.Соціальна реклама : Робота з профільними інтернет -ресурсами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

До ризиків відносяться лише обставини непереборної дії. Всі активності проекту в разі настання обставин непереборної дії будуть обговорюватись з грантодавцем та межах існуючого законодавства України.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".