Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Спортивний інвентар для ДНЗ Голосієва» Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1291
Освіта

М'які ігрові модулі мотивують малюків до активних дій, сприяючи розвитку у них різних груп м'язів, а також поліпшенню координації рухів, прискоренню реакції, розвивають уяву, логіку і просторове мислення. А командні ігри з використанням ігрових модулів подарують незабутні враження дітям, які відвідують дитячий садок.

Бюджет
913 758 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Район
Голосіївський

Опис

Проблема

Відсутність забезпечення дошкільних навчальних закладів яскравим сучасним спортивним інвентарем, необхідним для активного фізичного розвитку дітей.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечити дошкільні навчальні заклади спортивним інвентарем, а саме м’якими модулями, які сприятимуть розвитку творчих навичок дітей та урізноманітнять програму спортивних занять у ЗДО Голосієва. Деталі м'яких модулів зовсім неважкі, тому дітвора зможе їх легко піднімати і переміщати. З них можуть бути створені різні варіанти ігор, від смуги перешкод до великих будівельних рішень у вигляді замків, будинків, мостів і фортець. Крім того, якщо така конструкція буде зруйнована, це не несе ніякого ризику для здоров'я вашої дитини, саме в цьому і полягає уся привабливість і безпека використання м'яких модулів.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення якості освітнього процесу та покращення матеріально-технічної бази дитячих навчальних закладів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований на вихованців дошкільних навчальних закладів Голосіївського району, а саме: ДНЗ №157, ДНЗ №221, ДНЗ №328, ДНЗ №340, ДНЗ №402, ДНЗ №406, ДНЗ №416, ДНЗ №439, ДНЗ №440, ДНЗ №658, ДНЗ №659.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація проекту передбачає економію бюджетних коштів, оскільки забезпечення якісним спортивним інвентарем є необхідною складовою с

Інформація про інноваційність проекту

Дитячі м’які модулі забезпечують впровадження інноваційних процесів в дошкільній освіті

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Проведення тендерних процедур, закупівля інвентарю, доставка до ЗДО

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Зміна вартості спортивного інвентарю передбачена обов’язковим резервом у кошторисі проекту

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".