Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«Капітальний ремонт міжквартальних сходів мікрорайону Голосієва» Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1313
Комунальне господарство, енергозбереження

Значна частина будинків, шкіл, садочків мікрорайону знаходяться в низині, і щоб до них дійти необхідно подолати сходи. Більшість з яких знаходяться в аварійному стані. На сходах, відсутні перила, сходинки зламані, а подекуди взагалі відсутні, про пандуси взагалі мова не йде.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
888 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Голосіївський

Опис

Проблема

Міжквартальні сходи за адресами просп. Голосіївський, 110, просп. Голосіївський, 112, вул. Ломоносова, 8, вул. Деміївська, 53, пров. Коломийський, 5/2, вул. Ломоносова, 27, вул. Бурмистенко, 10, пров. Коломийський, 3/1 щодня долають надзвичайно велика кількість людей. Оскільки вони знаходяться в аварійному стані, значно зріс рівень травматизму громадян. Найбільше ж потерпають молоді мами з колясками через відсутність пандусів та літні люди, через відсутність перил та пошкоджені сходинки.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Провести капітальний ремонт міжквартальних сходів за адресами просп. Голосіївський, 110, просп. Голосіївський, 112, вул. Ломоносова, 8, вул. Деміївська, 53, пров. Коломийський, 5/2, вул. Ломоносова, 27, вул. Бурмистенко, 10, пров. Коломийський, 3/1, що забезпечить збереження життя та здоров’я мешканців району. Облаштування сходів надійними перилами та пандусами.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збереження життя та здоров’я мешканців району, створення комфортних умов для безперешкодного пересування всіх категорій населення.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект є загальнодоступним.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація проекту передбачає економію бюджетних коштів.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Проведення тендерних процедур, виконання робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".