Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Великодній фестиваль “Твоя пасха Fest" Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1328
Культура, туризм

Великодні фестиваль “Твоя пасха Fest" має на меті подарувати українським сім'ям почуття світлого свята, прекрасного відпочинку та об'єднатися навколо християнських цінностей та культури благочинності. Сім’я – це унікальний соціальний інститут, першооснова духовного, економічного та соціального розвитку суспільства.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
536 878 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
пл. Михайлівська, 1

Опис

Проблема

Пасха — це свято, яке відмічається у всьому світі. Для Українського народу — це особлива сакральна подія, яка глибоко укорінилась у культурні традиції нації. Тож розбудовуючи власну духовність та привертаючи увагу суспільства до його культурного коріння, ми плекаємо надію на тектонічні зрушення у процесі формування нової української держави. Розбудова української державності, проведення реформ, побудова громадянського суспільства неможливі без розвитку української духовності. Протягом років незалежності нашої країни основним завданням державного управління був розвиток економіки, тому вирішення проблем у духовній сфері суспільства відбувалося за залишковим принципом. Наш захід - це розвиток духовної культури, що в підсумку з освітою стає основою формування і становлення особистості.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Вже втретє ініціюючи проведення цього заходу, ми залучаємо до цієї події широкі верстви українського суспільства, представників всіх релігійних конфесій, громадськості та державних діячів. Наша мета — подарувати українським сім'ям почуття світлого свята та створити умови для приємного цікавого відпочинку, щоб об'єднатися разом навколо християнських цінностей. Оволодіння молоддю духовною культурою підносить свідомість особистості на вищий щабель, наповнюють життя й діяльність високими громадськими цілями. Духовність зміцнює єдність усього суспільства, забезпечує подолання труднощів на шляху його розвитку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовим показником оцінки результату проекту є кількість гостей та учасників заходу, яка планується фіксуватись через роздачу сувенірної продукції. Маємо на меті розповсюдити 5000 сувенірів і подарунків.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект передбачає проведення Фестивалю у форматі вуличного загальнодоступного дійства (на одній з центральних площ міста Києва), яке має залучити представників усіх верств українського суспільства. Під час проведення заходу пропонується організація Арт-зони «Розмалюй будиночок» - створи свою оселю, який націлений на соціалізацію залучення дітей з обмеженими можливостями. Створення умов для реабілітації через вуличну арт-терапію.

Бюджетна ефективність проекту

Захід не потребує подальношого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Планується проведення Великодного флешмобу “Зустрічаймо Царя”,який відображає історичну подію - в’їзд Ісуса до Єрусалиму. Проведення благодійного ярмарку для збору коштів на лікування одного з воїнів АТО. Проект передбачає створення масштабної дитячої ігрової зони “Моя Пасха”. Буде організовано Арт-зону “Розмалюй будиночок - створи свою оселю, яка націлена на соціалізацію залучення дітей з обмеженими можливостями.Така арт-зона буде створена вперше для реабілітації дітей з особливими потребами

Інформація про співфінансування

Організатори мають партнерів, які готові долучити до реалізації проекту волонтерські групи та надати сувенірну продукцію і подарунки.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

01-17 квітня 2020 року - підготовчі роботи. Написання сценарію. Проведення репетицій. Підписання угод. Рекламно-інформаційна кампанія. Прес-конференція в УНІАН за тиждень до заходу. Розробка фотозон та івент-локацій . 18 квітня 2020 року – Монтаж сцени, звукового та світлового обладнання, фотозон та івент-локацій. 19 квітня 2020 року: 09:00 – проведення генеральної репетиції. 12:00 - старт роботи івент-локацій та фотозон. Робота аніматорів. 14:00 - Великодній флешмоб “Зустрічаймо Царя” 15:00 - початок концерту, духовні колективи. 16:00 - міжконфесійний молебень. 17:00 - виступ військових капеланів, молитва за мир. 18:00 - виступ заслужених і народних артистів України та колективів. 22:00 – завершення концерту. 20 квітня 2020 року – демонтаж сцени,технічного обладнання,фотозон тощо.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Фестиваль вже двічі проводиться на Михайлівський площі Києва, але у зв’язу з тим, що ця площа вилучається з переліку локацій, які можуть бути надані для проведення вуличних масових заходів, виникає ризик, що в наступному 2020 році доведеться відшукувати нову локацію.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".