Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Школа № 249 "Освітній простір з облаштуванням медіа-лаундж модулів" Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1358
Освіта

Освітній простір є індивідуалізованим та персоналізованим – створює неповторне враження, даючи водночас можливість кожному відшукати своє. Простір школи постає місцем, де зустрічаються та взаємодіють учні, вчителі, батьки, де відбуваються не лише уроки, свята та концерти, але й лекції, семінари, діють відкриті майстерні у різних галузях науки, мистецтва, це- територія можливостей та втілення ідей

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
350 040 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Оксана
Оксана Плотникова
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вікентія Беретті, 7

Опис

Проблема

Відсутність сучасного обладнання, місць облаштованих для відпочинку, спілкування та прояву учнівської творчості. Важливими факторами розвитку особистості та якісного засвоєння знань є: відчуття, уява, пам'ять, мислення учнів та емоції, які впливають на пізнання, рівень психологічного комфорту учнів, та їх емоційно-ціннісного ставлення до навчального закладу. Виникає необхідність створення сприятливих умов в навчальному закладі для пізнання і всебічного розкриття талантів дітей. Будівля нашої школи має локації для реалізації такого проекту з облаштування середовища, у якому діти мали б можливість розвиватись та здобути важливі життєві компетенції.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Розуміючи важливість створення сприятливого емоційно-навчально-відпочинкового середовища у школі, ми вирішили облаштувати для учнів у приміщеннях школи і на шкільному подвір’і медійні модулі, яких так не вистачає сучасному начальному закладу. Закупівля нового звукового та мультимедійного обладнання для проведення освітніх та культурних шкільних заходів. Створення сучасного освітнього простору, обладнаного сучасними медіазасобами та зручними меблями для різних форм навчальної роботи та дозвілля.

Ключові показники оцінки результату проекту

Підвищення рівня освіти дітей; Виявлення творчих та обдарованих дітей; Виховання у школярів любові до українських традицій завдяки культурним та освітнім заходам. Сприяння медіакомунікації учнівської молоді, підвищення її медіа грамотності, популяризація радіо, здобуття навичок працювати з інформацією: отримувати, аналізувати, перевіряти, а радіотрансляція - запорука веселих перерв. Нові технічні можливості сприятимуть реалізувати творчий потенціал учнів, та працювати в команді.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

У школі навчається 664 учні та працюють 58 вчителів. Для усіх учасників освітнього процесу - учнів, учителів, батьків цей проект – загальнодоступний.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Формування задуму, розроблення проекту, вибір найефективнішого для реалізації рішення. Реалізація проекту- можливість зробити навчання актуальним і креативним. А школу- місцем, куди діти із задоволенням прийдуть отримувати знання.

Інформація про співфінансування

не має

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовка документів та формування ТЗ. Виставлення на тендер позицій згідно кошторису. Закупівля та встановлення нового обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20 %

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".