Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Школа № 249 "Шкільний дворик–оаза для навчання, відпочинку та творчості" Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1359
Освіта

Стрімкий розвиток технологій вимагає від школи постійного оновлення. Потребує не лише осучаснення методик навчання та виховання, а й облаштування освітнього середовища. Навчання на свіжому повітрі, зони відпочинку і розваг, розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини, пропаганда здорового способу життя – те, чого потребує українська школа сьогодні!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
349 992 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Оксана
Оксана Плотникова
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Вікентія Беретті, 7

Опис

Проблема

У багатьох країнах світу усі перерви проходять на вулиці. В нашій школі є простір, де можна проводити не тільки перерви, а й уроки, але не має належного облаштування території. Організація дозвілля та відпочинку дітей на свіжому повітрі. Створення комфортних умов та позитивних емоції, які впливають на пізнання, рівень психологічного комфорту учнів, їх емоційно-ціннісного ставлення до закладу освіти, для прояву індивідуальності через ігри та навчання.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштування в шкільному дворику зон релаксу, активного відпочинку, читання, навчання. Закупівля необхідних матеріалів для: 1. Озеленення території. 2. Встановлення ігрових столів (тенісний, міні-футбол, тощо.) 3. Виготовлення дворових шахів. 4. Облаштування газонів. 5. Закупівля меблів зовнішнього використання. 6. Встановлення лавок. 7. Частковий ремонт фасаду, для створення додаткових активних ділянок для творчості.

Ключові показники оцінки результату проекту

Проект допоможе в перетворенні школи на простір розвитку та співпраці всіх учасників освітнього процесу, у навчанні і вихованні щасливих, здорових, гармонійно та творчо розвинутих дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

У школі навчається 664 учні та працюють 58 вчителів. Для усіх учасників освітнього процесу - учнів, учителів, батьків цей проект – загальнодоступний.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації, проект подальшого фінансування не потребує.

Інформація про інноваційність проекту

Формування задуму, розроблення проекту, вибір найефективнішого для реалізації рішення. Реалізація проекту- можливість зробити навчання актуальним і креативним. А школу- місцем, куди діти із задоволенням прийдуть отримувати знання.

Інформація про співфінансування

не має

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Підготовка документів та формування ТЗ. Виставлення на тендер позицій згідно кошторису. Закупівля та встановлення нового обладнання.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція більше 20 %

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".