Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВЗАЄМОДІЯ: «Творча майстерня дітям у клубі за місцем проживання "Елада"» На реалізації

Доданий
21.02.2019
Номер
138
Освіта

Творча майстерня являє собою гурток декоративно - ужиткового спрямування і передбачає протягом року навчити дітей різноманітним видам рукоділля - від українських народних до сучасних. Заняття в гуртках - прекрасний засіб розвитку творчої активності, розумових здібностей, естетичного смаку, а також конструкторського мислення дітей

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
162 120 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Юлія
Юлія Ярмоленко
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Миколи Бажана, 3А, Київ

Опис

Проблема

Для оволодіння умінням створювати твори мистецтва необхідні певні умови та обладнання (мольберти, міні майстерня, стелажне обладнання, столи, стільці тощо). Нажаль, на сьогоднішній день бюджетне фінансування не передбачає забезпечення необхідно рівня матеріально-технічного забезпечення діяльності творчих майстерень. Керівники гуртків вимушені звертатись до батьків вихованців за допомогою у придбанні приладдя та матеріалів

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення гуртків творчого спрямування необхідним обладнанням дасть можливість залучити до творчості більшу кількість дітей району, дозволить дітям розвиватись в різних напрямках, виготовляти виставкові роботи. Проект дасть змогу вивчати різні техніки декоративно-прикладного мистецтва, сучасні тенденції дизайну, створити арт-простір для заповнення вільного часу талановитої молоді.

Ключові показники оцінки результату проекту

Створення сучасного освітнього простору. Збільшення рівня охоплення дітей декоративно-прикладним мистецтвом. Залучення дітей до активної праці, прищеплення любові до народної творчості, культури, збагачення духовного світу дітей. Уміння розуміти прекрасне, цінувати та створювати його самостійно.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

В гуртках займається понад 300 осіб. Покращення обладнання творчих майстерень надасть можливість забезпечити розвиток творчої особистості,Збагатити інтелектуальний потенціал кожної дитини, створити систему роботи по розвитку творчої, пізнавальної, самостійної активності дітей та молоді.Розвивати позитивні нахили, здібності, творче мислення, потреби і вміння самовдосконалення.Виховувати бажання працювати колективно і самостійно, вміння доводити розпочату роботу до кінця.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткового фінансування

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

відсутні

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".