Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Всеукраїнський соціально-мистецький фестиваль “ЖИВИ FEST” Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1381
Культура, туризм

Фестиваль спрямований на підтримку здорового патріотичного духу, єдності українців, формування культури служіння та підтримки один одного, привернення уваги до цінності людського життя та необхідності його захисту у всіх сферах, а саме: орієнтація на здоровий спосіб життя, формування родинних цінностей, культури сімейного спілкування, відповідальність перед нащадками та Творцем.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
619 678 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
Хрещатик вулиця, 22

Опис

Проблема

Залучення широких мас громадськості через активну участь в культурному житті країни до здорового способу життя, активної громадянської позиції, створення міцних сімей, культури служіння ближньому – одна з головних потреб сучасного українського суспільства. Тому в основу реалізації даного проекту покладено завдання утвердження гуманістичних ідеалів, забезпечення прав громадян на свободу, стимулювання їх поваги до загальновизнаних моральних принципів, поглиблення любові до батьківщини, та формування принципів відповідальності перед нащадками та Творцем та небайдужості. Саме ці принципи є базовими для становлення нових параметрів життя українського суспільства.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Донести молоді і суспільству: • ЖИВИ ДОВГО Здоровий спосіб життя, фізична активність і правильне харчування сприяють збільшенню тривалості нашого життя і дають йому іншу якість, силу розвиватися, втілювати мрії, дарувати турботу рідним. • ЖИВИ ЩАСЛИВО Що насправді приносить нам щастя? Гарна кар'єра, фінансова незалежність? Людина створена з певною метою, аби не бути самотньою. Ми віримо, що щасливе життя неможливе без сім’ї та усвідомлення свого призначення. • ЖИВИ ВІЧНО Життя має вічне продовження так само, як кожна людина має вічну душу. Все, що ми робимо для себе – вмирає разом із нами, але все, що ми робимо для інших – живе вічно.

Ключові показники оцінки результату проекту

ЗУкріплення позицій сім'ї як соціального інституту, зменшення безробіття та покращення фінансового стану молодих сімей, сприяння припиненню трудової еміграції, шляхом збереження людського ресурсу, який працює на благо своєї держави, покращення умов для виховання майбутнього покоління, розвиток здібностей молодих людей, підвищення рівня життя середньостатистичного українця. Планується охопити аудиторію в кількості 10000 осіб.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект дозволяє охопити широке коло українців різних вікових груп. До участі у фестивалі запрошені діти з особливими потребами, ветерани АТО, капелани та центри реабілітації. Учасниками фестивальної програми стануть також представники органів центральної влади, відомі спортсмени, співаки, актори та бізнесмени.

Бюджетна ефективність проекту

Захід не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

17 серпня – 04 вересня 2020 року – підготовчі роботи по організації заходу. Розробка сценацію. 05 вересня 2020 року – монтування сцени та технічного обладнання. Створення фотозон. 06 вересня 2020 року – проведення репетиції. Робота фотозон та аніматорів. Концерт за участю народних та заслужених артистів України, дитячих та юнацьких ансамблів, національних та заслужених колективів, провідних гіртів України. 07 вересня 2020 року – демонтаж обладнання, сцени та фотозон. 08 – 20 вересня 2020 року – звіт з отримані кошти від громадського бюджету м.Києва.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Буде проведено анкетування глядачів, гостей і учасників заходів, які будуть проходити на відкритих майданчиках! Моніторинг відвідування заходів буде проводитись через фіксацію кількості розданих сувенірів. У разі розповсюдження усіх 15000 екземплярів рахуємо, що мета по відвідуванню досягнена. Головним ризиком проекту рахуємо недостатнє фінансування. У зв’язку з чим ведеться активний пошук спонсорів та меценатів. У разі виникнення такої ситуації проект буде проведено у меншому масштабі.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".