Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

ВСТАНОВЛЕННЯ СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ В КНП"КДЦД ДНІПРОВСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА" ПР-Т П. ТИЧИНИ, 12 Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
22.02.2019
Номер
152
Охорона здоров'я

Відеоспостереження є невід'ємною частиною нашого життя тому, що гарантує безпеку пацієнтам і працівникам закладу, допомає зберегти майно від крадіжок та псування, а також дає можливість миттєво реагувати на нестандартні ситуації.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
156 960 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олександр
Олександр Ференець
Локалізація
Загальноміський проєкт
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Павла Тичини, 12

Опис

Проблема

У зв'язку з тим що злочинність залишається досить високою, необхідно встановити систему відеоспостереження, що э невід'ємною частиною сучасних систем безпеки. З розвитком нашого суспільства розвивається і злочинність, тому з’явилася необхідність встановлення даної системи для убезпечення від небажаних вторгнень і зазіхань на майно відвідувачів та лікувального закладу. Без камер відеоспостереження важко собі уявити надійну систему безпеки. Відеоспостереження дозволить охороняти периметр, територію прилеглу до лікувального закладу та всередині приміщень.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити внутрішню та зовнішню систему відеоспостереження в лікувальному закладі це надасть можливість відстежувати і реєструвати ситуацію, що відбулася протягом певного часу та дозволить зафіксувати порушення порядку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Забезпечення зберігання особистого майна пацієнтів та майна лікувального закладу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Відеоспостереження в медичних установах не тільки гарантує безпеку персоналу, пацієнтів та відвідувачів, а й надає візуальні докази у випадках виникнення інцидентів. Дитячий центр є тим місцем, де відеоспостереження здатне принести велику користь. Камери відео спостереження запобігають скоєнню злочинів, а також дозволяють контролювати збереження майна пацієнтів та закладу, а також виявляти небажаних відвідувачів в місцях з обмеженим доступом.

Бюджетна ефективність проекту

Чим більша пильність за майном, тим менші фінансові затрати

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".