Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Дитячий простір на Шумського 5 Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
22.02.2019
Номер
153
Комунальне господарство, енергозбереження

Вже майже 6 років мешканці будинку проживають на недобудованій території, бо забудовник не виконав свою обіцянку. Пропонуємо створити дитячий простір на території вул. Юрія Шумського 5, зробивши його яскравим, безпечним та зручним для дітей будь-якого віку.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
299 982 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Юрія Шумського, 5, Київ

Опис

Проблема

Вже понад 6 років мешканці будинку живуть у недобудованому будинку. Змінилось декілька забудовників, а скарги мешканців до усіх можливих служб та правоохоронних органів залишаються без належного розгляду. Мешканці добудовують будинок власними силами та коштами. Дуже потрібен ігровий майданчик для маленьких мешканців будинку. Тому потрібно створити такий дитячий ігровий простір, який буде відповідати нормам безпеки та мати відповідні сертифікати. Знехтувати можна багатьма речами, однак дитячий майданчик має бути високої якості у кожному дворі.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Встановити ігровий майданчик по вулиці Шумського 5 Дніпровського району міста Києва, що буде розрахований на різні вікові категорії дітей, забезпечить їм приємне та безпечне дозвілля. Матеріали, з яких буде виготовлене дитяче ігрове обладнання мають бути екологічно чистим, відповідати нормам безпеки та мати відповідні сертифікати.

Ключові показники оцінки результату проекту

Всебічний розвиток дітей Дніпровського району міста Києва

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Ігровий майданчик знаходиться поруч з озером Тельбін - окрасою Березняків і улюбленим місцем прогулянки багатьох батьків з маленькими дітками усього мікрорайону. Але найближчий ігровий майданчик знаходиться досить далеко від будинку. Ігри на майданчику дозволять малечі навчитися гратися з іншими дітьми, дружити, вирішувати конфлікти, ділитися, поступатися, допомагати, розуміти свої і чужі почуття тощо.

Бюджетна ефективність проекту

Зменшення в районі недобудованих будинків покращить інвестиційний клімат Березняків

Інформація про співфінансування

ОСББ "Шумського 5" готовий до співфінансування проекту

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Укладання покриття території 2. Встановлення ігрового майданчика

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

здорожчення матеріалів та робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".