Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Культурно-мистецька акція до Дня Гідності «Дзвони пам’яті» Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1608
Культура, туризм

21 листопада — це день, коли ми думаємо про майбутнє, але, водночас, пам’ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє. «Революція Гідності» – об’єднала весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її розвитку в європейському співтоваристві, захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, досягнення гідного рівня життя й праці.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
298 858 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Хрещатик, 2

Опис

Проблема

Сукупність подій та зусиль, що утворили основу феномена Євромайдану, не мають сьогодні однозначного тлумачення й оцінки, але, безумовно, можна констатувати: Майдан став своєрідним епіцентром кардинальних змін у країні та символом патріотизму і жертовності. Він запустив процес не лише трансформації політичної сцени, а й соціальних та культурних перетворень.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення заходу стане платформою формування громадянського суспільства, громадського діалогу, примирення, консолідації, засобом виховання свідомих та активних громадян, які мають продовжувати свою боротьбу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості свідомих громадян, які виявлять бажання захищати свою Батьківщину, відстоювати інтереси країни. Зацікавлення світової спільноти подіями та наслідками Революції Гідност. Збереження пам’яті про боротьбу за свободу в новітній історії України. Захід має на меті охопити 500 осіб.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проведення заходу планується у приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім», що має зручне розташування та зал вміскістю 500 осіб.

Бюджетна ефективність проекту

Сума кошторису покриває всі основні затрати, додаткового фінансування захід не потребує.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

15-20 листопада 2020 року - Підписання угод з контрагентами. Розробка сценарного плану. 21 листопада 2020 року: 09:00 – 11:00 – монтування технічного обладнання. 11:00 – 13:00 – репетиція концерту «Дзвони пам’яті». 13:00 – 14:00 – перерва. 14:00 – 16:00 - репетиція концерту «Дзвони пам’яті». 16:00 – 18:00 - концерт «Дзвони пам’яті». 18:00 – 20:00 – демонтаж технічного обладнання. 22-29 листопада 2020 року - Підготовка звітних документів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Відсутність фінансування єдина перешкода реалізації проекту.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".