Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Реконструкція парку "Орлятко" Солом'янського району. "ПАРК МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ" Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
24.02.2019
Номер
165
Публічний простір

Реконструкція парку "Орлятко" в Солом'янському районі м. Києва.
Нова назва - "Парк майбутніх поколінь". Він має стати відмінним місцем для відпочинку жителів району. Для сучасного і правильного розвитку всього міста важливо з чого починати, і парки для цього – ідеальні кандидати.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 800 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
бульв. Вацлава Гавела (Лепсе, 7В

Опис

Проблема

З плюсів парку – віддаленість від магістралей, і в той же час наявність зупинок транспорту з усіх боків. Зараз парк площею майже в десять гектарів виглядає як поляна з купкою дерев на рельєфі. У парку є сучасний дитячий майданчик, який у вихідні дні, за словами жителів, виглядає як великий мурашник. Проте цього майданчика надто мало, щоб привабити людей. Також тут є крихітна дитяча сцена і штучна водойма в занедбаному стані. До парку примикає ДК ім. Корольова в покинутому стані - фасад його експлуатується як полотно для вуличних художників.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проектом передбачено перепланування парку таким чином, що основні алеї зберігаються, і форма транформується так, що людині зручно потрапити в парк з будь-якої точки і обрати такий напрям руху, яке йому до душі. Передбачена парковка для автомобілів і велосипедів. Зонування передбачає зону відпочинку і прогулянок, зону громадських заходів, дитячі майданчики для всіх віків, спортивну зону з безліччю тренажерів, зону кафе, спіральну клумбу з геодезичним куполом, а також зону парковки для автомобілів і велосипедів. Туалети розташовані в різних частинах парку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Головна пропозиція - парк повинен стати платформою для зміни вигляду мікрорайону і стати улюбленим місцем відпочинку для його жителів, а також залучати інших киян і навіть туристів. Наявність великого простору з мобільною сценою дозволить проводити виставки та фестивалі.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Жителі отримають екологічно комфортний простір в пішій доступності. Надсучасний дитячий майданчик сподобається дітям і сприятиме їх правильному розвитку. Діти неодмінно приведуть за собою батьків, і батькам цей парк буде не менш цікавим . Для майбутніх поколінь це добре тим, що діти гармонійно розвиваються в спілкуванні з різними людьми, а в цьому парку всім забезпечений цілорічний повноцінний відпочинок.

Бюджетна ефективність проекту

На території пропонується зробити кафе та зону для публічних виступів, дохід з яких піде на розвиток парку та підтримання у ньому чистоти.

Інформація про інноваційність проекту

У нас бракує якісних дитячих майданчиків, які дають дітям поштовх до розвитку їх творчої уяви. Майданчик має бути поділений за віком; для молодших і старших будуть різноманітні гірки для спуску, турнікети і гойдалки. Мають бути скалолазні гірки на обох майданчиках, і обов'язково рельєф – щоб дітям було куди залізти влітку і звідки спуститися взимку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збереження приватного ресторану "Орлі" на території парку не було передбачено проектом.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".