Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Творча майстерня «Безпечний простір: моральна підтримка та гуманітарна допомога» сімей учасників АТО Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1664
Соціальний захист

Створення Творчої майстерні «Безпечний простір: моральна підтримка та гуманітарна допомога» для дружин та дітей учасників АТО, для сімей ВПО та для сімей померлих і загиблих учасників АТО при Святошинський районній організації Товариства Червоного Хреста України у м. Києві.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
739 680 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Соня
Соня Карецька
Локалізація
Святошинський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Зодчих, 16

Опис

Проблема

Товариство Червоного Хреста України робить все можливе для того, щоб поліпшити життя найуразливіших верст населення. Це означає не тільки надання гуманітарної допомоги, а ще і створення простору, де панує атмосфера довіри та відчуття безпеки для людей, яки потребують підтримки після перебування у кризових ситуаціях. Однім з напрямків роботи буде впровадження та профілактика здорового способу життя і уважне відношення та повага до людської особистості. Соціалізація осіб, які мають проблеми з вживанням алкоголю, яке є наслідком кризової ситуації в Україні. Сприяння досягненню взаєморозуміння, дружби та гуманізму між людьми, яки постраждали під час кризових подій і після них.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Створення Творчої майстерні «Безпечний простір: моральна підтримка та гуманітарна допомога» для дружин та дітей учасників АТО, для сімей ВПО та для сімей померлих і загиблих учасників АТО при Святошинський районній організації Товариства Червоного Хреста України у м. Києві, Заняття творчістю та трудова терапія завжди були елементами моральної та соціальної підтримки. Планується екскурсійні соціально-культурні заходи для членів родин. Однім з напрямків роботи буде впровадження та профілактика здорового способу життя. Соціалізація осіб, які мають проблеми з вживанням алкоголю, як наслідків кризової ситуації в Україні. Проведення та організація інформаційно-роз'яснювальної роботи, створення кабінету довіри.

Ключові показники оцінки результату проекту

Заняття з психологом, заняття творчістю та трудова терапія завжди були елементами психологічної та соціальної підтримки

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект розрахований на поліпшення моральної та соціальної адаптації для дружин та дітей учасників АТО, сімей ВПО, для сімей померлих і загиблих учасників АТО.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

12 місяців

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".