Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

«STEM – освіта в школі №250:Облаштування кабінету робототехніки» Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1778
Освіта

STEM – освіта – навчання через дію .STEM – це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливостях прикладного застосування у повсякденному житті. Набори та методичні матеріали LEGO® Education дозволяють успішно реалізувати таку програму.
Цей проект сприятиме формуванню компетентності учнів у технології та інженерії.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 239 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Деснянський
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Володимира Маяковського, 49Б

Опис

Проблема

Відсутність у школі достатньої матеріально-технічної бази для ефективного впровадження STEM-напряму у навчальному процесі. Недостатня кількість безоплатних гуртків робототехніки обмежує доступ дитини до нових знань та навичок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення школи потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

Отриманні знання та вміння сформують у учнів життєві компетентності, необхідні для успішної самореалізації у навчанні та житті. Учні зможуть показати свої знання та реалізувати себе на фестивалях та змаганнях.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект надає учням середньої і старшої школи доступ до STEM-освіти: залучає учнів у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення. Проект розрахований на навчання учнів 5-12 класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додатково фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1) Закупівля обладнання 2) Підготовка приміщення 3) Навчання персоналу 4) Організація роботи освітнього процесу в школі

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

1. Відсутність фінансування або зволікання з фінансуванням 2. Зміна вартості обладнання врахована при формуванні бюджету проекту у розмірі 20% від суми.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".