Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

STEM-простір у школі №93 - шлях до успішного майбутнього Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
1838
Освіта

Сучасна освіта має швидко адаптуватися до потреб економіки та формувати у дітей актуальні компетентності.
STEM це абревіатура напряму у сучасній освіті, що охоплює:
(S)ience - природничі науки;
(T)echnlology - технології;
(E)ngineering - технічну творчість;
(M)athematics - математику.
Створення STEM-простору забезпечує дослідницьку діяльність дітей та формує сучасні STEM-компетентності.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
613 800 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олексій
Олексій Марущенко
Локалізація
Подільський
Адреса установи/закладу, будинку
пров. Межовий, 7

Опис

Проблема

Сучасні технології змінюють усі сфери життя людини. Зменшуються робочі місця і заміщуються робототехнічними системами, які не потребують високої кваліфікації. Паралельно утворюються нові професії, пов’язані з необхідністю поєднання наукових знань, технічної, інженерної, дизайнерської та математичної компетентності – STEM-професії. Сучасна освіта має швидко адаптуватися до потреб економіки і надавати учням такі знання, які у майбутньому дозволили б їм стати конкурентоспроможними фахівцями. Перед українською освітою постає питання розвитку пошуково-конструкторської та винахідницької діяльності у дітей, що сприяє формуванню цінних навичок творчої праці, умінню вести спостереження, розвивати мислення та естетичні смаки майбутнього винахідника, інженера, робототехніка, науковця або митця.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Обладнати STEM-простір для створення матеріально-технічної бази STEM-уроків у комплексі: інформатика, фізика, хімія, біологія, географія, математика, робототехніка, схемотехніка, програмування, моделювання, художня творчість, дослідницька діяльність, лабораторні роботи з природничих предметів. Здійснити методичну підготовку педагогів для максимально ефективного використання усіх можливостей STEM-освіти. STEM-простір – це унікальне інтерактивне середовище, якого так не вистачає сучасному начальному закладу. Тобто, обладнавши такий простір, ми зможемо зробити навчально-виховний процес учнів в урочний і позаурочний час яскравим, цікавим, наповненим і змістовним.

Ключові показники оцінки результату проекту

Розкриття творчого потенціалу дітей та молоді, пошук нових талантів. Зменшення фінансових витрат батьків та молоді на додаткову освіту. Підвищення зацікавленості учнів до інженерних та технічних спеціальностей і мотивація старшокласників до продовження освіти в науково-технічній сфері. Допрофесійна підготовка учнів до вступу в університети технічного напрямку. Участь у загальноукраїнських та міжнародних олімпіадах, фестивалях і змаганнях з моделювання інтелектуальних пристроїв.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Забезпечення рівного доступу дітей від 6 до 16 років до якісної безоплатної STEM-освіти.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує подальшого фінансування.

Інформація про інноваційність проекту

Формування уміння досліджувати, розвиток мислення майбутнього винахідника, інженера, робототехніка, науковця або митця. Використання засобів STEM-освіти дає можливість дітям здійснювати проектну та дослідницьку діяльність, засвоювати науково-технічні знання, розвивати навички критичного мислення, стати конкурентоспроможними фахівцями у світі.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Замовлення та придбання обладнання. 2. Встановлення та налаштування обладнання. 3. Проведення навчання педагогічних працівників роботі у STEM-просторі та курсу тренінгів з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності, а саме: навчання педагогічних працівників по роботі з обладнанням STEM-простору; консалтинг з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності; проведення тренінгів для педагогічних працівників з організації проектно-технологічної та міжпредметної проектної діяльності. 4. Початок експлуатації STEM-простору.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Можливі інфляційні ризики, що можуть призвести до удорожчання обладнання.

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".