Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Kyiv Family Weekend Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1885
Культура, туризм

Kyiv Family Weekend - сімейний фестиваль без вікових обмежень. Тут кожен зможе відпочити, насолодитись музикою, відкрити для себе щось нове та цікаве: ігри, конкурси, концертні програми, талант-шоу, майстер-класи. Перший в своєму роді захід, який покликаний об'єднувати та зближувати людей, зміцнювати сім'ї.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
2 911 200 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Біломорська, 1

Опис

Проблема

Відсутність в місті Київ безкоштовного сімейного фестивалю для спільного відпочинку різних вікових груп. Негативний вплив урбанізації на дітей та невтішна статистика розлучень. Відсутність у більшості киян достатніх фінансових можливостей для різноманітності сімейного дозвілля. Згубний вплив сидячого ритму життя, стреси та шкідливі звички у підлітків. Додатково, у столиці відсутні належні заходи щодо святкування міжнародного дня сім'ї.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення фестивалю Kyiv Family Weekend, присвяченому міжнародному дню сім'ї та об'єднати його із святкуванням Дня Києва. Даний захід урізноманітнить дозвілля киян та гостей столиці, стане місцем зміцнення сімейних відносин. Кожен відвідувач зможе отримати нові враження та заряд енергії в сімейному колі.

Ключові показники оцінки результату проекту

Ключовими показниками проекту є кількість людей які відвідає даний захід та публікації про нього в медіа та ЗМІ України.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Kyiv Family Weekend проводиться безкоштовно для киян будь-якого віку та соціального статусу з урахуванням інклюзивністі. Кількість учасників фестивалю до 25 тисяч чоловік.

Бюджетна ефективність проекту

Після реализації, проект не потребує додаткового та подальшого фінансування. Збільшення податків до бюджету, завдяки проведенню ярмарки.

Інформація про інноваційність проекту

Інноваційний формат проведення свята. Поєднання українських сімейних традицій та сучасних технологій для отримання оптимальних позитивних емоцій у відвідувачів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Форс-мажо́р, обста́вини неперебо́рної с́или

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".