Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Медіа простір "SolomaMedia" На реалізації

Доданий
06.03.2019
Номер
1901
IT (інформаційні технології)

Медіа-простір "SolomaMedia" – це сучасна медіа лабораторія, у якій працюватимуть відразу три гуртки для школярів і студентів – гурток відеомонтажу, гурток фотомистецтва та гурток роботи з аудіо контентом. Таким чином активні учні зможуть створювати суспільно корисні матеріали про місто, район та школу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
300 939 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Солом'янський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Генерала Тупикова, 22

Опис

Проблема

Відсутність доступних можливостей для створення суспільно корисного аудіо, відео та фото контенту. Недостатнє освітлення важливих подій району.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Пропонується створити сучасний медіа простір у Солом’янському районі, а саме у Школі 159. Це місце стане медіа студією, де школярі матимуть змогу працювати над необхідним медіа контентом. Школа готова офіційно створити гуртки для роботи в лабораторії.

Ключові показники оцінки результату проекту

економічні (економія ресурсів громадян), соціальні (рівень охоплення дітей у створенні суспільно корисного контенту, рівень зацікавленості в медіа, кількість реалізованих дитячих медіа ідей)

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Соціальна ефективність проекту полягає у можливості школярам безоплатно створювати суспільно корисний контент.

Бюджетна ефективність проекту

Незначно збільшують видатки з бюджету після реалізаціїї проекту. Видатки включають у себе продовження ліцензій програм та закупівля паперу

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".