Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Хлюпальний басейн Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
1950
Освіта

Капітальний ремонт хлюпального басейну для дітей дошкільного віку, з метою проведення загартування в літній оздоровчий період на території Дошкільного навчального закладу № 53

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
227 183 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Олена
Олена Ястремська
Локалізація
Дніпровський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Райдужна, 17Б, Київ

Опис

Проблема

Організація літнього оздоровлення та відпочинку має велике значення для відновлення сил, поліпшення стану здоров`я дітей. Влітку батьки прагнуть, аби їхні діти добре відпочили. На сьогодні далеко не всі батьки мають змогу влітку вивести дітей за межі міста, на море або в санаторії. Протягом літа в нашому закладі оздоровлюється понад 170 малюків. Заклад цілеспрямовано процює над прищепленням у дітей навичок здорового способу життя, що включає в себе і загартування. Під час будівництва закладу в 1981 році було спроектовано та побудовано хлюпальний басейн, який на сьогодні не непридатний до використання. Маємо бажання відновити роботу басейну з метою забезпечення літнього дозвілля малюків та зміцнення їх здоров'я.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Капітальний ремонт хлюпального басейну. Дослідження довели, що водні процедури, заняття плаванням покращують фізичний розвиток дітей. Для збереження та зміцнення здоров’я дитини краще систематично займатися плаванням.

Ключові показники оцінки результату проекту

Капітальний ремонт хлюпального басейну сприятиме оздоровленню дітей, збагаченню їх досвіду, зробить літнє дозвілля яскравим та незабутнім. Разом з тим підвищить конкурентоспроможність закладу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

В закладі функціонує 12 груп, в яких виховується понад 260 дітей. Щорічно заклад приймає понад 70 нових вихованців. Проект є загальнодоступним

Бюджетна ефективність проекту

Проект не потребує подальшого фінансування

Інформація про інноваційність проекту

Не інноваційний

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Здорожчення будівельних матеріалів та послуг по виконанню робіт

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".