Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Обладнаємо нашу школу Надзвичайним кабінетом Робототехніки! Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2019
Освіта

Нам потрібно зібрати 1500 голосів, для того щоб за бюджетні кошти отримати неймовірний комплект Робототехніки Lego, та отримати можливість нашим дітям відвідувати гурток Робототехніки БЕЗКОШТОВНО!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
597 512 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Пилипа Орлика, 13

Опис

Проблема

Відсутність у школі матеріально-технічної бази для ефективного впровадження STEM-напряму у навчальному процесі. Висока вартість навчання у приватних школах робототехніки обмежує доступ дитини до нових знань та навичок.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Забезпечення школи потрібним обладнання і навчання педагогів створить умови для розвитку зацікавленості учнів до вивчення природничо-математичних наук, технологій і інженерії, дозволить створити безкоштовні гуртки на базі комунальної школи, проводити проектну і дослідницьку роботу з учнями, приймати участь у робототехнічних фестивалях та змаганнях.

Ключові показники оцінки результату проекту

STEM – це сучасна освітня програма, яка базується на вивченні науки, технологій, інженерії та математики, а також їх поєднанні та можливостях прикладного застосування у повсякденному житті. Набори та методичні матеріали LEGO® Education дозволяють успішно реалізувати таку програму. Цей проект сприятиме формуванню компетентності учнів у природничих науках, технології та інженерії, а також вміння працювати у команді та ведення науково-дослідної діяльності. Отриманні знання та вміння сформують у учн

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект надає учням школи (понад 500 дітей) доступ до STEM-освіти: залучає учнів у проектну діяльність, створює стійкий інтерес до природничо-математичних наук та інженерії, вчить працювати в команді і розвиває критичне мислення. Проект розрахований на навчання учнів усіх класів.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додатково фінансування

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".