Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Школа порятунку життя Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2041
Дороги, транспорт

Школа порятунку життя – шанс на безпечне місто. Безпечне місце, оточене відповідальними людьми. Тренінги з надання домедичної допомоги для комунальних підприємств («Київський метрополітен», «Київпастранс», працівників центрів надання адміністративних послуг, районних державних у місті Києві державних адміністрацій, Київської міської державної адміністрації та інших.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
649 457 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Івана Мазепи (Січневого Повстання), 3Б, Київ

Опис

Проблема

За даними медичних досліджень, випадки раптової смерті в США щорічно складають близько 400 тис. в Європі — 700 тис. випадків. В Україні від серцево-судинної патології щороку помирає 17 тис. осіб, з них 21% - працездатного віку. В Європі раптова зупинка кровообігу стається кожні 45 секунд. Безумовно, часу для швидкої допомоги вкрай мало. Шанси на виживання у людини зменшуються кожну хвилину на 7-15% після зупинки кровообігу. Особливо зважаючи на швидкість прибуття невідкладної медичної допомоги в Україні. В середньому в місяць в Україні відбувається близько 1-2х дитячих смертей в школах та садочках. Крім того, низка резонансних смертей у громадському транспорті досить гостро поставила питання про відсутність знань та навичок домедичної допомоги у працівників громадського транспорту.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проведення «Школи порятунку життя» - регулярних тренінгів для киян та для працівників комунальних підприємств, що найбільше працюють з людьми: метрополітену, Київпастрансу, центрів надання адміністративних послуг та інших установ.

Ключові показники оцінки результату проекту

Об’єднання громадських організацій «44 Навчальний центр» та «Освітня асамблея» дозволяє проводити по 18 тренінгів на місяць, навчаючи 360 осіб. За півроку проекту тренінги пройдуть більше двох тисяч осіб.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Проект буде абсолютно безкоштовним для всіх учасників тренінгів. Першочергові групи – водії громадського транспорту та працівники метрополітену, а також мотивовані кияни, вчителі, вихователі. Проходження ними тренінгів дозволить убезпечити сотні тисяч життів пересічних киян: пасажирів громадського транспорту.

Бюджетна ефективність проекту

Проходження комерційних курсів усіма цільовими групами дозволить зекономити бюджет міста на витрати, пов’язані з відшкодуванням збитків.

Інформація про інноваційність проекту

Проект є одночасно і навчанням, і «перекваліфікацією» для всіх цільових груп на противагу неефективному «навчанню» (а фактично відсутності навчання).

Інформація про співфінансування

Буде забезпечено підтримку волонтерів ГО «Освітня асамблея» та ГО «44 Навчальний центр» у поточній діяльності проекту: висвітлення ходу та результатів проекту, забезпечення функціонування проекту, створення та популяризація графічної та аудіовізуальної інформації, створеної в межах проекту.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Придбання необхідного устаткування. 2. Формування графіку занять та узгодження з цільовими групами. 3. Проведення навчання. 4. Моніторинг результатів.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

За умов реалізації проекту під контролем громадських організацій «44 Навчальний центр» та «Освітня асамблея» ризики відсутні.

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".