Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Публічний простір «Алея пам`яті Марини Поплавської» Відхилений остаточно за експертизою

Доданий
25.02.2019
Номер
206
Публічний простір

Облаштування публічного простору пам`яті педагога, актриси та продюсера Марини Францівни Поплавської по вул. Предславинська з тильної сторони палацу мистецтв «Україна». Проектом передбачено влаштування контейнерного озеленення з використанням переважно засухостійких дерев та злакових, монтаж паркових лав, велопарковок та сміттєвих урн. А також пам`ятного знаку стилізованого під театральну тумбу.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
197 496 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський

Опис

Проблема

Територія запропонована під облаштування публічного простору розташована в центральній частині міста, поблизу станції м. «Палац Україна» , одразу за палацом мистецтв «Україна», однак чомусь досі не соціалізована та використовується здебільшого для стоянки автомобілів або взагалі пустує. Поруч з палац "Україна" вже знаходиться досить затишний сквер, проте за незрозумілих нікому причин він вже багато років закритий для відвідування

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Влаштувати контейнерне озеленення з використанням переважно, однак не виключно, засухостійких рослин штамбового типу. Довкола ємностей з рослинами облаштувати паркові лавки. Поруч влаштувати компактну велопарковку. Публічний простір присвятити пам`яті педагога , актриси та продюсера Марини Поплавської, котра протягом останнього часу виступала в палаці мистецтв «Україна» у складі команди гумористів «Дизель Шоу», проте трагічно загинула восени 2018 року. У якості є+мностей для рослин проектом заплановано використати антивандальні залізобетонні ємності різних розмірів, які в подальшому будуть розфарбовані митцями, що дозволить візуально виокремити Алею пам`яті та індивідуалізувати його. Також заплановано облаштування пам`ятного знаку стилізованого під театральну тумбу.

Ключові показники оцінки результату проекту

Наразі урбанізована сіра земельна ділянка перетвориться на зелену оазу мікрорайону. Буде висаджено 12 штамбових дерев, а також облаштовано 12 клумб з використанням злакових засухостійких рослин. Встановлено 15 паркових лав та 5 сміттєвих урн. Змонтовано 2 велопарковки загальною місткістю 10 місць. А також встановлено пам`ятний знак стилізований під театральну тумбу.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Публічний простір "Алея пам`яті Марини Поплавської" буде доступний для всіх мешканців та гостей столиці, зокрема для друзів, знайомих, колег Марини Поплавської.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткових витрат окрім витрат пов`язаних з регулярним поливом рослин та їх сезонним доглядом.

Інформація про інноваційність проекту

Проект не є інноваційним з технологічної сторони, проте він є цікавим та експериментальним з погляду можливого використання подібних технологій, матеріалів та рослин для озеленення інших наразі урбанізованих ділянок на території столиці, зокрема в центральній частині м. Києва

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Закупка, доставка та монтаж залізобетонних ємностей 2. Закупка, доставка та розкидання грунту по ємностям. 3. Монтаж основи пам`ятного знаку стилізованого під театральну тумбу 4. Закупка, доставка та посадка дерев та злакових. 5. Закупка, доставка ЛФМ та фарбування залізобетонних ємностей. 6. Закупка, доставка та монтаж паркових лав та смітєвих урн. 7. Облаштування митцями пам`ятного знаку стилізованого під театральну тумбу.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Експертна оцінка

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".