Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт санвузлів 1 та 2-го поверхів СЗОШ № 46 Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2080
Комунальне господарство, енергозбереження

Проектом передбачено виконання робіт з капітального ремонту чотирьох санвузлів навчального закладу: двох санвузлів для дівчат і двох санвузлів для хлопчиків.

Бюджет
1 010 844 грн
Розрахунок бюджету
Лідер проекту
Ольга
Ольга Хапицька
Район
Солом'янський
Адреса
вул. Миколи Василенка, 10, Київ

Опис

Проблема

Школа заснована в 1964 році. Санітарно-технічні приміщення більше 20 років не мали суттєвого капітального ремонту. Сантехнічне обладнання та труби виробили свій ресурс і постійно протікають. Із-за підвищенної вологості прміщень на стінах та стелі утворився та розвивається ,, грибок" , що є потенційною небезпекою для здоров'я учнів. Санітарно-технічні приміщення вимагають суттєвого капітального ремонту та санітарної обробки стін та стелі інтенсивними протигрибковими засобами. ремонту

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проектом передбачається проведення капітального ремонту санвузлів. Він включає в себе демонтаж старої сантехніки, демонтаж кахельної плитки на підлозі та стінах. Також передбачено попередню обробку та санацію стін та стелі протигрибковими засобами, монтаж нової сантехніки, що максимально адаптована до дитячих потреб, заміна плитки на підлозі та стінах, встановлення кабінок з перегородками, монтаж підвісної стелі та енергозберігаючого освітлення, монтаж каналізаційного стояка та нової системи вентиляції. Заплановано встановлення нових радіаторів опалення та металопластикових пакетів на вікна.

Ключові показники оцінки результату проекту

Виконання запланованих робіт проекту дозволить отримати наступні вигоди:1). технічне обладнання систем вентиляції, водопостачання та каналізації буде оновлено, що ,в свою чергу, суттєво зменшить витрати на оплату вартості води та електроенергії;2).завдяки проведеним роботам з санації стін та стелі від утворення плісняви вдасться унеможливити загрозу для здоров'я дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Більше 460 учнів початкових та старших класів зможуть користуватись сучасними та адаптованими до дитячих потреб туалетними кімнатами з новим обладнанням. Педагогічний колектив(більше близько 35 вчителів та адміністрація) будуть мати можливість користуватись відремонтованими санітарно-технічними приміщеннями з встановленими індивідуальними кабінками. Майже 1000 батьків учнів відчують увагу до потреб їх дітей.

Бюджетна ефективність проекту

Реалізація проекту призведе до економії витрат води та електроенергії і в подальшому не потребує подальшого фінансування.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики проекту закладені у термінах його реалізації та у можливості девальвації (знецінення) гривні протягом тривалого терміну виконання проектних та ремонтних робіт, що може призвести до збільшення ціни встановлюваного обладнання та устаткування.

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".