Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Капітальний ремонт дитячого майданчика у Маріїнському парку Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2102
Безпека

Організатори проекту мають на меті зробити дитячий ігровий майданчик у Маріїнському парку безпечним, сучасним та комфортним місцем відпочинку для дітей та їхніх батьків. В рамках проекту планується демонтаж застарілих елементів майданчика та встановлення нового обладнання. 


Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 689 395 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
Михайла Грушевського вулиця

Опис

Проблема

Історичний парк в центрі міста – популярне місце відпочинку серед дорослих та дітей різного віку. На території парку в загальному доступі для всіх розташований дитячий ігровий майданчик, однак його технічний стан потребує реконструкції. Проблема в тому, що елементи майданчику (каруселі, гірки, пісочниці, спортивні комплекси тощо) зношенні та не відповідають нормам безпеки. Відсутність травмобезпечного покриття, порушення механічного стану матеріалів внаслідок дії вологи та перепадів температур, зношеність деяких елементів ставлять під сумнів наскільки дозвілля дітей безпечне. Оновлення елементів ігрового простору в парку сприятиме організації комфортного дозвілля та зменшить рівень загрози здоров’ю малюків.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

В рамках проекту плануємо: закупити обладнання, яке відповідає нормам безпеки; 
демонтувати застаріле обладнання майданчика; 
встановити нові елементи ігрового простору. Вважаємо, що такі заходи вирішать проблему із безпечним дозвіллям дітей у Маріїнському парку.

Ключові показники оцінки результату проекту

Соціальні – створення належних умов для активного дозвілля та комунікації дітей; безпекові – зменшення ризиків травмування малюків під час активності; оздоровчі – фізичний розвиток дітей.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Дитячий майданчик знаходиться у загальному безкоштовному доступі в історичному парку в центрі міста. Майданчик стане місцем фізичного розвитку для дітей не лише з мікро-району, але й зі всього Києва.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації проект не потребує подальшого фінансування

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

Закупити необхідне обладнання, підготувати майданчик до ремонтних робіт; демонтувати старі елементи майданчику; встановити нові елементи майданчику;

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інституційні

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".