Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Ремонт санітарно-технічних приміщень в спеціалізованій школі №94 "Еллада" м. Києва Реалізований

Доданий
06.03.2019
Номер
2174
Комунальне господарство, енергозбереження

Проектом передбачено виконання робіт з капітального ремонту трьох вбиралень (дві вбиральні для хлопців та одна для дівчаток) в спеціалізованій школі №94 "Еллада". Ремонт приміщень вбиралень передбачає монтаж сучасної сантехніки і змішувачів, які дозволять економити воду, оздоблювальні роботи та монтаж нових енергозберігаючих світильників.

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
199 746 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди

Команда проекту

Локалізація
Печерський
Адреса установи/закладу, будинку
вул. Ольгинська, 2/4

Опис

Проблема

Вбиральні школи вже майже 20 років не мали капітального ремонту. Останній ремонт відбувся у 2000 році. Змішувачі виробили свій ресурс і постійно течуть, унітази і зливні бачки знаходяться в незадовільному стані. Приміщення туалетів потребують нової сантехніки та заміни електрики, що створить комфортні умови для дітей та дозволятиме економити воду та електроенергію

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проектом передбачається монтаж нової сантехніки, яка адаптована для дітей різного віку. Передбачається монтаж настінних змішувачів, а також монтаж систем змиву для унітазів. Передбачені оздоблювальні роботи, встановлення нових дверей у кабінках туалетів та монтаж енергозберігаючих світильників і ламп.

Ключові показники оцінки результату проекту

Виконання робіт Проекту дозволить місту отримати наступні вигоди: 1. Технічне обладнання систем водопостачання та каналізації буде оновлено на сучасне. 2. Зменшиться використання води 3. Зменшиться споживання електричної енергії 4. Адміністрація школи та батьки отримають можливість показати дітям як працюють державні програми з збереження ресурсів.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Вигоди від реалізації Проекту отримають: 340 учнів школи зможуть користуватися сучасними та адаптованими до потреб дітей туалетами з новим обладнанням. Майже 700 батьків учнів відчують увагу до потреб та зауважень їх дітей.

Бюджетна ефективність проекту

Бюджет міста зменшить витрати на оплату вартості води, теплової та електричної енергії.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1. Розробка арх. – тех. проекту 2.Демонтаж обладнання 3.Монтаж нових мереж водопостачання, каналізування 4.Монтаж нових сантехнічних приборів 5.Монтаж дверей в кабінках туалетів 6.Монтаж світильників з енергозберігаючими лампами.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Ризики проекту закладені в термінах його реалізації. Виконання робіт Проекту можливо тільки на літніх канікулах. Загальний термін виконання робіт – не більше 2,5 місяців літа (10 тижнів). Ризиками проекту може стати значна девальвація (знецінення) гривні протягом тривалого терміну виконання проектних та ремонтних робіт, що може призвести до збільшення ціни обладнання та устаткування.

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".