Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Спортивно- розвиваючий комплекс на території ДНЗ №696 Реалізований

Доданий
26.02.2019
Номер
223
Спорт

У ДНЗ №696 немає оснащеного спортивного та ігрового майданчика для повноцінного фізичного розвитку дітей дошкільного віку. Проектом передбачається здійснення благоустрою спортивного та ігрового майданчиків, встановлення безпечного спортивного та ігрового обладнання для збереження та зміцнення здоров’я дітей, що дозволить організовувати дозвілля вихованців дошкільного закладу на відкритому повітрі

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
1 000 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Дарницький
Адреса установи/закладу, будинку
просп. Миколи Бажана, 9Є

Опис

Проблема

Дарницький район є найбільш населеним районом у м. Києві, але однією з проблем можна вважати відсутність сучасних спортивних та ігрових майданчиків в дошкільних закладах, які побудовані у 80-х р. Даний проект дозволить збільшити кількість зон відпочинку для проведення дозвілля на відкритому повітрі дітей дошкільного віку ДНЗ №696

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Облаштувати спортивний майданчик для дітей дошкільного віку сучасним спортивно-ігровим обладнанням, що надасть можливість покращити організацію фізкультурної оздоровчої роботи в дошкільному закладі ДНЗ №696.

Ключові показники оцінки результату проекту

Одним з найголовніших показників проекту є підвищений рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом на відкритому повітрі, а штучно покриття зменшить ризик травмування. 1. Одним з найголовніших показників проекту є підвищений рівень охоплення дітей фізкультурою та ігровими, навчальними елементами на відкритому повітрі, а штучне покриття зменшить ризик травмування. 2. Покращення матеріально-спортивної та навчальної бази дошкільного закладу №696.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

ДНЗ №696 є загальнодоступним для дітей віком 3-6 років, які мешкають в межах даного мікрорайону.

Бюджетна ефективність проекту

Після реалізації даний проект не буде потребувати подальшого фінансування.

Орієнтовний план заходів з реалізації проекту

1.Демонтаж всіх старих конструкцій та встановлення нових безпечних спортивних та ігрових елементів на території ДНЗ №696 2. Покриття та облаштування штучного покриття майданчиків. 3. Встановлення сучасних багатофункціональних спортивних та ігрових майданчиків на території ДНЗ, які відповідають вимогам безпеки, сприятиме розвитку фізичної культури та вдосконалення фізичного виховання дітей дошкільного віку.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Збільшення цін на необхідні спортивно-ігрові обланання та матеріали

Фотографії

Останні оновлення проектів

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".