Не вдалося увійти в систему

{{errorMessage}}

Smart Water Брав участь

Доданий
06.03.2019
Номер
2259
IT (інформаційні технології)

Проект передбачає встановлення в межах прибережних захистих смуг водойм м. Києва інформаційних табличок з назвою водойми та QR кодом, відсканувавши який будь-яка людина тієї ж миті отримує систематизовану вичерпну інформацію про данну водойму: від історії водойми, її морфології та гідрологіїї, фауни та флори до актуальної інформації про сан.стан водойми та наявність на ній місць для відпочинку!

Очікуване фінансування з бюджету міста Києва
384 000 грн
Розрахунок бюджету
Лідер команди
Локалізація
Загальноміський проект

Опис

Проблема

Наразі підходячи до будь-яких, за виключенням низки водойм, річки, ставки чи озера киянин або гість столиці не розуміє, що саме знаходиться перед ним. Ані назви водойми, ані її історії та історії поруч розташованої місцевості, ані морфології та гідрології водойми, ані інформації про різноманіття тваринного та рослинного світів, ані інформації про актуальний стан водойми на сьогоднішній день та наявність на ній централізованих зон відпочинку.

Пропоноване рішення щодо розв'язування проблеми і його обґрунтування

Проект передбачає встановлення в межах прибережних захистих смуг водойм м. Києва металевих антивандальних інформаційних табличок з назвою водойми української та англійською мовами та QR кодом, відсканувавши який будь-яка людина тієї ж миті переходить на спец.сайт де отримує систематизовану вичерпну інформацію про данну водойму: від історії водойми, її морфології та гідрологіїї, фауни та флори до актуальної інформації про сан.стан водойми та наявність на ній місць для відпочинку, зокрема інформаціє щодо дозволу або заборони на купання та риболовлю. Кошторисом проекту передбачено встановлення 100 інформаційних табличок. У разі успішності проекту кошторис можна буде збільшити.

Ключові показники оцінки результату проекту

Збільшення кількості екологічно свідомого населення, яке розумітиме цінність води, як ресурсу та водойм як природнього елементу міського середовища. Адже чим більше ми знаємо про щось, тим більше ми це бережемо.

Соціальна ефективність проекту та його загальнодоступність

Smart Water розрахований на будь-якого мешканця Києва або гостя столиці. Аби скористатись проектом не обовязково мати смартфон або інший розумний пристрій. Достатньо просто зайти на сайт проекту Smart Water та відшукати потрібну вам водойму.

Бюджетна ефективність проекту

Не потребує додаткових витрат. Оновлювати інформацію про актуальний стан водойм зможуть і штатні ІТ спеціалісти відповідних підрозділів

Інформація про інноваційність проекту

Проект є іноваційним, адже передбачає використання сучасних цифрових пристроїв, а також створення єдиної цифрової систематизованої бази данних про водойми столиці, шляхом створення відповідного онлайн сайту

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту, на які слід звернути увагу

Інфляція

Фотографії

Деякі браузери можуть блокувати підключення до Facebook, якщо ви не бачите коментарі чи не можете залишити коментар, спробуйте використати інший браузер чи режим "Інкогніто".